menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Krásny vonkajší nábytok Gandia Blasco a ešte viac.

Po 75 rokoch prichádza španielsky toreador Gandia Blasco s novinou v jeho sortimente, ktorá tu ešte nebola.

18. 7. 2016

Začínali výrobou prikrývok vysokej kvality a prešli druhou svetovou vojnou. V polovici osemdesiatych rokov súčasný  riaditeľ José A. Gandía Blasco-Canales dospel k tomu, čo robia dnes – nadčasový vonkajší nábytok.

U každého nábytkového programu Gandia Blasco rezonujú ľahké, svetlé, elegantné línie. Dôkazom ich dizajnérskej nesmrteľnosti je ich prvý, kultový program Na Xemena, široko predávaný aj dnes.

 Po všetkých tých rokoch, kde Gandia Blasco vyrobila vonkajší nábytok najrozmanitejších druhov, prišli na trh s niečím, čo posúva ich tvorbu a predstavivosť ešte ďalej. Čo je to?

Outer rug Dickson by Gandia Blasco

Novinka tohto roku je vonkajší koberec Dickson. Tkaný z vysoko odolného vinylu práve navrhnutý tak, aby odolával aj nepriaznivým vplyvom horúceho, či vlhkého počasia a zachovával si stále svoje jedinečné vlastnosti.

Bosé nohy v lete sú súčasťou tohto prekrásneho ročného obdobia. Dickson, ktorý má typicky vzor tkania zabezpečuje komfort a takisto estetiku, vďaka žiadaným, moderným farbám.

Koberec pre vonkajšie použitie od Gandia Blasco sa už tradične vyrába v niekoľkých typicky zvodných a elegantných farebných kombináciách. Použité zemité, sivé, či pastelové farby nádherne dopĺňajú každý vonkajší priestor.

Vonkajšie koberce Dickson sa vyrábajú z tkaného 4 milimetrového vinylu s pevnou spodnou časťou a akrylovým, alebo tkaným vinylovým okrajom. Koberce sa vyrábajú v niekoľkých štandardných rozmeroch, ale je možné veľkosť aj prispôsobiť.

 Pohodlie a schopnosť zladiť príjemné s užitočným v sebe nesie táto novinka od Gandia Blasco, ktorá nechýba tam, kde je láska k životu a chvíľam stráveným von.

Outer rug Dickson by Gandia Blasco

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.