menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Všetky články

Kreslá a sedačky, ktoré vydržia, sú krásne a nikdy neunavia = La Cividina

Sortiment, ktorý firma ponúka je pozoruhodný. To čo ponúka je niečo nadčasové, jej produkty je možné opísať ako pohľad zhora na svet dizajnu a úžitku.

24. 11. 2015

Sedačka Guest od LaCividini

 

Talianska LaCividina začala s výrobou nábytku v roku 1976 v taliaskom regióne Friuli-Venezia Giulia. Snáď je to vášeň pre dizajn a obchodnícke schopnosti a nasadenie, ktoré posunuli firmu mimo hraníc. Predáva sa početne po celej Európe, ale expanduje aj do zámoria a do arabských krajín.

 

 Sedačky Join od LaCividina

Čo ak nabýtok podnecuje pocit stálosti a pokoja, ktorý tak milujeme?

 

Nábytok LaCividina je zárukou kvality, ktoré potvrdzujú viaceré cetifikáty, ale dizajnéri nie sú lokálni. Je to bežná prax pri navrhovaní nábytku, ale koncept ostáva zachovaný. Je typický elegán, nikdy tuctový, ale silným pocitom jedinečnosti, ktorú Talianom nemôžeme odoprieť.

 

Sedačky Dep od LaCividina

 

Produkty, ktoré sú žiadané a ponúkané na medzinárodných trhoch nie je možné vyrábať v malých lokálnych hand-made manufaktúrkach. LaCividina však samozrejne svoj nábytok vyrába aj sčasti ručne. Sú to práve detaily, ktoré zákazník vie oceniť. Nejde len o estetický pohľad, ale pohodlie pri  každodennom používaní.

 

Stones od LaCividina

 Heslo cesta je cieľ platí pre LaCividinu - cesta kvality, nadčasovosti a nekonečného pohodlia 

 

V kolekciách LaCividina by sme márne hľadali kus, ktorý je ťažké začleniť do každodenného používania. Taký nábytok u nich na sklade nie je. Všetko je navrhnuté pre človeka z mäsa a kostí, ale ktorý vie čo chce, keď sa jedná o dizajn a kvalitu nábytku.

 

 Sedačka Why Not od LaCividina

 Stolíky, sedačky, kreslá a stoličky sú z najkvalitnejších materiálov a keď príde na rad dizajn, ten ctí jednoduché línie s charakteristickými tvarmi. Dizajnéri  ponúkli LaCividine to najlepšie zo svojho repertoára, čo je len výsledok prestíže frmy o ktorej budeme ešte dlho počuť.

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.