menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Kvalitná stolička má meno IN

V Spaceplane samozrejme skúšame stoličky, ktoré predávame. Jeden z absolútnych favoritov je stolička IN od nemeckého Wilkhahnu. Prečo? Je to veľmi jednoduché.

29. 2. 2016

 Keď sa jedná o stoličky, nie všetci zamestnávatelia investujú do tejto položky. Je však nutné poznamenať, že ak máte dobrú stoličku, celodenné sedenie nerobí taký problém.

V Spaceplane samozrejme skúšame stoličky, ktoré predávame. Jeden z absolútnych  favoritov je stolička IN od nemeckého Wilkhahnu. Prečo? Je to veľmi jednoduché.

1.Po celom dni nie ste stuhnutý kvôli nepohodliu. Wilkhahn tvrdí, že „dokonale synchronizovaná 3D mechanika v kombinácii s výnimočným pohodlím stimuluje naše telo, posilňuje schopnosť koncentrácie...“.  Dá sa to potvrdiť? Áno. Určite nemusíte zápasiť s tým, ako si sadnúť, aby vám bolo pohodlne a mohli ste sa sústrediť.

2. Stolička vás podporuje v rovnom sedení. Mechanika na ktorej je stolička založená veľmi dobre pracuje s rozkladom váhy tela a máte pocit, že si chcete sadnúť do vzpriamenejšej polohy. Stolička je dizajnovaná presne tak, aby ste neboli zafixovaný v jednej stálej polohe, ale aby sme ostávali aktívni. IN je výborne vybalansovaná – na jednej strane je stolička pevná a stabilná, ale na druhej strane môžete byť dynamický.

3. IN poskytuje záklon do rôznych strán vďaka technológii Trimension a preto môžete pokojne rozvaliť aj bez vankúša. Na klasickej stoličke sa maximálne nakloníte dozadu podľa nastavenia. Tu je možnosť sa nakloniť do strany a oprieť sa, alebo sa vytočiť. S IN-kou si zvolíte odpor a taktiež nastavenie bedrovej opierky.

Wilkhahn ponúka tiež ďalšie možnosti k zväčšeniu komfortu (posun sedáka, rôzne typy podrúčok atď.) Vysoká kvalita, ale najmä pohodlie sieťovín a látok sú taktiež jedna z vecí, ktoré robia stoličku ešte lepšou.  Stoličky je najlepšie si najprv vyskúšať a v našom showroome ich máme hneď niekoľko. Všetci ste srdečne vítaní!

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.