menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Lilliput: Malá-veľká novinka od talianskeho Billiani

Lilliput, novinka od Billiani nič nedlží svojmu menu. Rukopis tohto talianskeho lídra sedacieho nábytku a doplnkov je totiž jasný na ich novom konferenčnom stolíku.

1. 3. 2018

 Lilliput  je pomerne nízky konferenčný stolík, ktorého dizajn umožňuje stolík ľahko zložiť. Je vyrobený z lakovaného, alebo prírodného buku s dvomi kontrastnými prírodnými gombíkmi z dreva na bokoch podnože.

A aj keď to síce vyzerá ako zanedbateľný vizuálny detail, tak práve ten zdobí a vyzdvihuje Lilliput od Billiani, ktorý pôsobí elegantne a hravo zároveň. Skladanie umožňuje tiež, aby sa tento drevený konferenčný stolík rýchlo a jednoducho poskladal, či premiestnil.

Akonáhle je krabica otvorená, štyri nohy sa môžu nasadiť k plátu tak rýchlo ako blesk, čo zvládne ktorýkoľvek kolega, či mamička v domácnosti, a Lilliput je pripravený oživiť a spríjemniť obytných alebo verejné priestory.

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.