menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Máme nového klienta - Kuehne+Nagel

Do portfólia nášich klientov pribudne ďalšia z medzinárodných špičiek vo svojom odbore. Tento raz si nás vybral Kuehne&Nagel, ktorý zabezpečuje vysokvalitné logistické služby.

10. 5. 2016

Spoločnosť Kuehne + Nagel Slovensko bola v Bratislave založená v roku 1991. Dnes má na Slovensku zastúpenie v Bratislave a v Košiciach a prostredníctvom 140 zamestnancov poskytuje vysokokvalitné logistické služby lokálnym aj medzinárodným zákazníkom. Kuehne + Nagel Vám so svojimi 66.000 logistickými špecialistami pôsobiacimi v 100 krajinách sveta klientom sprístupňuje globálnu integrovanú sieť s viac ako 125 ročnými skúsenosťami.  (Kuehne+Nagel)

 Na konci tohto roka sa slovenská pobočka spoločnosti Kuehne+Nagel presťahuje do nových priestorov Polus Tower II. Ako jeden z mála klientov sa Kuehne+Nagel rozhodol vopred naplánovať celé sťahovanie a tendrovať dodávateľa nábytku v predstihu. Priestory Kuehne+Nagel nie sú v súčasnosti postačujúce pre ich potreby a požiadavky, preto sa rozhodli z ich súčasného sídla na Pestovateľskej posunúť bližšie do mesta do vyhľadávanej lokality Polusu. Tam zaberú jedno podlažie, kde bude umiestnených zhruba 77 pracovných miest. Do realizácie ostáva ešte niekoľko mesiacov, ale už teraz si môžete pozrieť vizualizácie, ktoré ilustrujú konečný výsledok.  

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.