menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Modulárna sedačka od Lacividiny má neuveriteľných 57 častí

Lacividina opäť uviedla ultra elegantnú novinku, ktorá najvyššou kvalitou prevedenia a originálnym dizajnom pôsobí ako solitér. Zoznámte sa prosím, toto je Velour.

14. 6. 2017

 Plný a ľahký, mäkký a pevný. To je charakteristika tohtoročnej novinky od talianskeho nadčasového elegána Lacividina.  Velour je dizajnom, ktorý bol koncipovaný inovatívnym spôsobom.

Napriek svojej dizajnovej osobitosti je totiž vhodný do každého prostredia, od rezidenčných priestorov až po čakacie priestory. 

 

Velour je modulárnym sedením od talianskej Lacividiny, ktoré zahŕňa až neuveriteľných 57 častí, čo je na sedenie, ktoré skôr pripomína pohodlnú sedačku, veľmi odvážny krok.

 V celej rade nájdeme stoličky, kreslá, taburetky a  sedačky, ktoré sa dajú kombinovať v najkreativnéjších, nespočetných možnostiach.

Úplný komfort zaručuje pevný drevený rám, elastická zabudovaná sieťovina a pamäťová pena rôznej hustoty spoločne s perfektnou hĺbkou  a prispôsobivym operadlo spoločne ponúkajú úplny komfort.

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.