menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Montáž Jaguar Land Rover v plnom prúde

Obrovský projekt montáže nábytku pre Jaguar Land Rover je v plnom prúde. Ako výhradný zástupca Senatoru, Spaceplan montuje všetko, čo si klient vybral.

21. 3. 2018

 

Senator group je anglická firma, ktorá zastrešuje tri cenovo a dizajnovo odlišne štandardizované značkySenator, Allermuir a Torrasen. To poskytuje zákazníkom a architektom možnosť vybrať a kombinovať podobný dizajn v iných cenových kategóriách.

Senator group je lídrom nábytku pre verejné priestory v rámci Veľkej Británie. Charakterizuje ho zaujímavý, masívnejší dizajn, výraznejšie a kvalitne spracované detaily. Práve to je typickou črtou nábytku od anglo-saských značiek .

 

Allermuir Soul chair

Senator group si svoju vedúcu pozíciu si udržiava nielen špičkovou zákazníckou podporou, ale aj vďaka tomu, ako je schopný reagovať na požiadavky trhu, ktoré sa vyvíjajú každého pol roka. Práve preto Senator každoročne prichádza s veľkým počtom noviniek, aby dokázal vyhovieť firmám a organizáciám všetkého druhu.

Jaguar Land Rover si nábytok od Senator group nevybral v lokálnom tendri. Jaguar Land Rover  je totiž key account partnerom Senator group, čo znamená že dodáva všetok nábytok, tam, kde Jaguar Land Rover funguje.

 

Allermuir Haven furniture

Spaceplan ako výhradný zástupca Senator group pre Slovensko, Česko a Rakúsko, teda montuje zatiaľ rozlohou najväčší projekt v priemyselnom komplexe pri Nitre. Momentálne sme v poslednej fáze montáže, ktorá celkovo zaberá mesiac prác.

 

Detaily projektu Jaguar Land Rover v Nitre

-nová fabrika v Nitre má rozlohu 300-tisíc metrov štvorcových, čo sa rovná rozlohe 164 hokejových ihrísk

-v komplexe bude pracovať 2800 zamestnancov

- aby sa ročne vyrobilo 150-tisíc vozidiel, do výstavby sa investovala 1 miliarda libier

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.