menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Montovali sme štýlové predajne GAASTRA

Holandská značka GAASTRA je úzko spätá s plachtením a morom, a aj keď Slovensko nie je práve lákavá prímorská destinácia, náš tím montoval predajne GAASTRA.

25. 5. 2016

Napriek tomu, že sa venujeme najmä všetkému, čo súvisí s navrhovaním a zariaďovaním kancelárii sme v uplynulej dobe zastrešili montáž retailových butikov GAASTRA. Je to holandská značka, ktorá je previazaná s plachtením na mori, čo určuje štýl ich kolekcií. Dnes však poskytuje funkčné oblečenie pre všetky ročné obdobia a rôzne príležitosti.

Spaceplan montoval predajne v žilinskom Auparku, popradskom Fore, a v bratislavskom Borry Mall. Dizajn predajní je určený ich koncepciou franšíze, takže našou úlohou bolo kvalitne a detailne zmontovať holandský atypový nábytok. V jednom prípade dodávateľ zle nameral a vyrobil kusy, ktoré na mieste museli byť prerobené, ale náš vysoko kvalitný a skúsený tím ho zvládol upraviť a namontovať, čo celé zvládol v priebehu noci, keďže to je bežne čas vyhradený na montáže v určitých priestoroch.

Veríme, že sa vám bude v predajniach páčiť a oceníte kvalitu, ktorú zabezpečujeme vďaka nášmu detailnému a osobitnému prístupu.

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.