menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Dizajnová hviezda z Chorvátska, Prostoria, aj v našom portfóliu
Hľadáte naozaj ekologické akustické panely? Volajú sa BAUX
Prineste nový dizajn do vašich priestorov vďaka True designu
Všetky články

Montovali sme štýlové predajne GAASTRA

Holandská značka GAASTRA je úzko spätá s plachtením a morom, a aj keď Slovensko nie je práve lákavá prímorská destinácia, náš tím montoval predajne GAASTRA.

25. 5. 2016

Napriek tomu, že sa venujeme najmä všetkému, čo súvisí s navrhovaním a zariaďovaním kancelárii sme v uplynulej dobe zastrešili montáž retailových butikov GAASTRA. Je to holandská značka, ktorá je previazaná s plachtením na mori, čo určuje štýl ich kolekcií. Dnes však poskytuje funkčné oblečenie pre všetky ročné obdobia a rôzne príležitosti.

Spaceplan montoval predajne v žilinskom Auparku, popradskom Fore, a v bratislavskom Borry Mall. Dizajn predajní je určený ich koncepciou franšíze, takže našou úlohou bolo kvalitne a detailne zmontovať holandský atypový nábytok. V jednom prípade dodávateľ zle nameral a vyrobil kusy, ktoré na mieste museli byť prerobené, ale náš vysoko kvalitný a skúsený tím ho zvládol upraviť a namontovať, čo celé zvládol v priebehu noci, keďže to je bežne čas vyhradený na montáže v určitých priestoroch.

Veríme, že sa vám bude v predajniach páčiť a oceníte kvalitu, ktorú zabezpečujeme vďaka nášmu detailnému a osobitnému prístupu.

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.