menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Nábytková novinka mesiaca: Icon od IVM

Novinka od IVM je presne to, čo charakterizuje taliansky dizajn – ak sa experimentuje, tak je výsledkom niečo výnimočné – niekedy až za hranicami bežne vyrábaných produktov značky.

17. 11. 2017

IVM je tradičná talianska značka. Má rukopis elegancie, hrá tónmi luxusu, ktorý má byť prítomný každý deň a tiež vie, ako sa má prezentovať, aby mohla byť zaradená.

Tradične v kolekciách nájdeme skutočne elegantné kúsky, vhodné do reprezentatívnych priestorov, ale tam, kde klient má rád seriózny štýl.

Novinka od IVM je ale presne to, čo charakterizuje taliansky dizajn – ak sa experimentuje, tak je výsledkom niečo výnimočné – niekedy až za hranicami bežne vyrábaných produktov značky.

Icon je kolekcia kancelárskych a rokovacích stolov, skríň, ktoré sa dajú použiť v rámci rôznych priestorov a tiež doplnkov – lámp, taburetiek a kvetináčov.

Táto nová kolekcia dizajnového nábytku je prekvapením tohto roka najmä po posledných novinkách, ktoré reagovali na nové trendy a potreby trhu – výškovo nastaviteľné stoly, sliding desky, akustické paravány, či malé recepcie.

Icon je výrazná, lesklá, organická kolekcia. Skôr ako lokálne, je zameraná na globálny trh a jeho poňatie kancelárie. Icon určite týmto prináša inovatívny prístup k smerovaniu súčasných trendov.

Celá kolekciu charakterizuje jedinečný a príťažlivý sortiment, ktorý je pre zákazníka, ktorý hľadá trochu extravagancie, odlišnosti, ale má rád jednoduchosť.

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.