menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Nábytková novinka mesiaca: Lloyd od IVM

Manažérsky nábytok s retro dizajnom a jednoduchými líniami práve prichádza na trh. Volá sa Lloyd nájdeme ho v ponuke talianskeho dizajnového lídra, IVM

6. 12. 2017

Posledné kolekcie talianskeho IVM sa výrazne odlišujú od predošlých. Futuristický nábytok z Corianu, multifunkčná recepcia, či pracoviská pre mladé firmy.

To isté platí aj pre novinku v rámci novej rady manažérskeho nábytku Lloyd. Ten je určite originálnym prírastkom do sortimentu vysokého dizajnu IVM.

Manažérsky stôl Lloyd a celá kolekcia zaujme výrazným dizajnom 60-tych rokov. Kovová technická podnož, výrazné detailyležérna, no odvážna elegancia.

Novinka od výrobcu talianskeho dizajnového nábytku IVM ponúka v rámci kolekcie LLoyd aj rôzne druhy rokovacích stolov v tvare kruhu, elipsy, či obdĺžnika, aby splnil všetky požiadavky firiem s rôznymi potrebami.     

 

Aby charakter priestoru ostal jednotný, kolekcia Lloyd myslí aj na odkladacie priestory a preto IVM prináša niekoľko typov a veľkostí skríň.

Momentálne nájdeme v kolekcii dva druhy dekoroveukalyptus a orech a tretím je eko koža. Ešte širšie možnosti sú v rámci ponuky skríň – tu je možné použiť niekoľko druhov skla a lakovaných povrchov. Podnože sú v neobvyklých dekoroch, ktoré ale veľmi dobre ladia a kombinujú sa – cín a hnedý olivový odtieň kovu.

 

V rýchlom prehľade si môžete pozrieť, čo všetko ponúka kompletná kolekcia reprezentatívneho

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.