menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Najnovší coworking Hub Hub už odštartoval svoje fungovanie

Najnovší coworking v Bratislave Hub Hub si našiel svoje miesto v bloku B v rámci preferovaného administratívneho komplexu Twin City pri autobusovej stanici Mlynské Nivy.

6. 6. 2017

Bratislavské Twin City pri Mlynských Nivách je jedným z najvyhľadávanejších administratívnych A-čkových priestorov. Prvá z troch budov funguje už od roku 2015, Twin City B a C od roku 2016. Spojenie atraktívnej polohy, kvalitnej architektúry, použitých technológií a vybavenosti vytvorilo z Twin city nové biznis centrum mesta. 

Prízemie v novučičkom bloku B v Twin city obsadil coworking Hub Hub. Ide o prvý coworking v priestoroch komplexu, ktorého koncept siaha za hranice bežného zdieľaného priestoru pre startupy a scaleupy.

Čo je HUB HUB?

HubHub je dynamický projekt určený pre startupy, scaleupy, freelancerov a inovátorov, ktorý zatiaľ funguje vo Varšave a v Bratislave, no v rámci jeho expandovania ho budeme môcť  nájsť v priebehu najbližších rokoch v Prahe, Londýne a Budapešti.

Vďaka znalostiam a skúsenostiam Hub Hubu členovia tvoria komunitu, ktorá funguje ako jedinečné miesto pre networking, zdieľanie know-how a rozvíjanie biznisu pod jednou strechou. Výhodou je, že ak sa start-up rozhodne expandovať do iného mesta, dostáva unikátnu možnosť využívať všetky  možnosti členstva Hub Hub a byť hneď v centre diania v úplne novom prostredí.  

 

  Coworking HubHub je skvelá flexibilná platforma pre začínajúcich podnikateľov, ktorý majú  profesionálne nároky. Zabezpečuje všetko od facility manažmentu, kuchynskej shared economy, zasadačiek, workshopové priestory, hi-end pracovné prostredie a technológií na vysokej úrovni. Okrem toho pribudnú zaujímavé eventy, workshopy pre rozvoj komunity, členov a celú startupovú komunitu.

Architektúra, zariadenie, dekoratívne prvky: Hub Hub spája vo svojich priestoroch lokálnu kreatívnu scénu

Rôzne druhy členstiev, zahŕňajú rôzne druhy možností. Pre odlišné druhy potrieb sú v Hub Hube vytvorené najrôznejšie pracovné spoty všetky vybavené nábytkom z nášho sortimentu. Architektúru priestoru navrhoval Ateliér ARDELINE s.r.o.

Na ploche 1230 metrov štvorcových je umiestnených 8 kancelárií s odlišnými počtami pracovných staníc. Tie sú špeciálne vytvorené pre požiadavky startupov a scaleupov. Ako pracovné stoly boli zvolené Let´s work od Formy 5

Ich neobvyklá, geometricky ohýbaná kovová podnož dodáva priestoru ďalší rozmer estetiky, ktorý dokonale dopĺňa architektúru. Uzamykateľné skrinky sú súčasťou pracoviska a pohodlne v sebe ukryjú všetko potrebné pre prácu.

Ergonomické stoličky od LD Seatingu, Lyra Net, s pohodlnou sieťovinou a sedákom z pamäťovej peny zabezpečujú komfort pri celodennej práci. 

V Hub Hube sa robia meetingy v piatich funkčných a atraktívnych zasadačkách, ktoré majú kapacitu pre dvoch až dvanástich ľudí.  Všetky sú vybavené rôznymi druhmi stoličiek a kresielok pre rôzne sedenia od európskych výrobcov ako Enea, Metalmobil,  alebo Softline, ktoré nájdete v našom sortimente.

 

V meetingovkách a kanceláriách sa nezabudlo ani na popisovateľné steny, ktoré sú súčasťou interiéru a nezaberajú zbytočne miesto, či nepôsobia rušivo. Steny miestností zdobia zvučnéa motivujúce anglické slová, podľa ktorých sú miestnosti pomenované. Tie sú špeciálne ručne vyrábané pre Hub Hub lokálnym umelcom, ktorý si hovorí Mr.Wood, čo veľa napovedá o jeho tvorbe.

 

Okrem oficiálnych zasadačiek v Hube nájdete aj tzv.meeting corners, kútiky na stretnutia s pohodlným mäkkým sedením. Tie dávajú priestoru šmrc a vlastne, prečo sa stretávať za stolom, keď sa môžete cítiť ako doma a predsa byť efektívny a pracovať? 

 

V celom coworkingu môže naraz pohodlne pracovať 110 členov. Okrem klasických meetingoviek vznikla v priestore komunitná kuchynka, kde je mobilné pódium, ktoré navrhli študenti Fakulty architektúry v rámci laboratória „Body conscious design laboratory“. Práve tento spot súži na organizáciu meetingov a worshopov a preto tu nechýba projektor a najmodernejšie ozvučenie.

 

Milovníci škandinávskeho dizajnu si prídu na svoje. Všetko mäkké sedenie v celom priestore je od obľúbenej dánskej značky Sofline, ktorú máme radi nielen my, ale aj zákazníci.

 

Keď makáte, nezabúdajte aj na brejk. PS4-ka so setom pre virtuálnu realitu dá pauzu šedým mozgovým

 

Vedeli ste, že...?

- priestor je dimenzovaný tak, aby sa každý cítil pohodlne a preto vychádza na každého člena úctyhodných 10 metrov štvorcových ?

- Hub Hub podporuje kreativitu ako sa len dá a preto sa v jeho priestoroch uskutočnila už aj prvá výstava. Išlo o diela slovenského umelca Martina Drába, ktorého tvorba je neprehliadnuteľná a môžeme sa s ňou strenúť dokonca v bratislavských uliciach

- priestory sú „petfriendly“ a preto nie je nič výnimočné, že v Hub Hube nájdete malých štvornohých miláčikov

- v priestore si každý člen môže rezervovať meeting pomocou softvéru Cobot

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.