menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Novinka mesiaca: Waves od Lacividiny

Kolekcia od Lacividiny, talianskeho špecialistu na nadčasový dizajn, májú nový prírastok. Waves je jedna veľká rodina sedačiek a taburetiek pre všetky zóny, kde sa sedí.

13. 6. 2018

Waves je kolekcia sedačiek a taburetiek, ktoré sú inšpirované morom a jemnými vlnami, ktoré sa tiahnu po hladine vody. Prírodné formy vody majú umelecký charakter, čo sa prenieslo do novej kolekcie Lacividiny, ktorá je vďaka svojej nevtieravosti a submisívnemu dizajnu vhodná do akýchkoľvek súčasných priestorov.

Waves môžu byť použité individuálne, ale taktiež je možné ich použiť v  moduloch. Jednotlivé moduly sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach a niektoré dokonca s operadlom. Taburetky a sedačky sa dajú ľahko spojiť do pôsobivých tvarov tak, aby sa hodili do každého čakacieho priestoru, relaxačnej či kolaboračnej zóny.  Ľahkosť inštalácie je práve vďaka rafinovému dizajnu každej taburetky, ktoré obsahujú magnet, čím sa dajú ľahko spájať. 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.