menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Novinky od Metalmobilu: rukopis talianskeho dizajnu a komfortu

Tri novinky od Metalmobilu v ponúkajú odlišné možnosti používania a vzájomným dopĺňaním vedia vytvoriť celistvý dojem so zábezpekou rokmi overenej kvality.

18. 11. 2016

 Metalmobil je vyše 60 rokov na trhu etablovanou značkou, ktorá je známa najmä na európskom trhu. Jeho výhradným zameraním je výroba sedacieho nábytku pre vnútorné a vonkajšie priestory poskytujúce široké možnosti a mnohé riešenia.

Každá kolekcia Metalmobilu potvrdzuje, prečo si táto talianska firma drží svoje postavenie. Odpoveďou je spojenie s prominentnými dizajnérmi a špičkovými odborníkmi dizajnu, schopnými inteligentne interpretovať trhové trendy a zapájať cit.

Tri nové kolekcie konca roka – Jet, Nomad, Myra

Metalmobil predstavuje novú kolekciu čalúnených kresiel: Myru navrhnutú Emiliom Nannim. V nadväznosti na duch spoločnosti, táto rodina čalúnených kresiel svedčí o tom, že Metalmobil potvrdzuje myšlienku pohodlia výrobkov.

Kreslo Myra sa vyznačuje zvlášť súčasným rozložením objemu v súlade s medzinárodným vkusom a zachytáva náladu dizajnu, práve tak  Myra sa hodí pre vštepiť svoje upokojujúce eleganciu do každého prostredia.

Krivka je jeho charakteristickým rysom, spolu s extrémnym dôrazom na detail. Kontrastné prešitie a mnoho možných kombinácií farieb a materiálov dať produktu silnú identitu.

Myra so svojimi nekonečnými kombináciami a jej diskrétnym, ale rovnako silným štýlom, uspokojí každú požiadavku zdôrazňujúcu pohodlie a tak je dobrým kandidátom na long-seller firmy.

Kolekcia zahŕňa všetky typy sedenia: stoličky, kreslá, vysoké a nízke stoličky, loungové kreslá a to všetko k dispozícii v dvoch variantoch – s rámom z bukového dreva, alebo ocele.

 

Nomad

Inšpirovaná severom vyladená štedrými tvarmi, sedačka Nomad má modernistického ducha a kozmopolitnú formu a je vyjadrením elegancie pre zdieľanie myšlienok, miest, identity.

Nomad je versatilná a lľhká sedačka, no stále veľmi stabilná, čo vďačí dreveným, alebo kovovým nohám, kým si zachováva svoju ľahkosť. To je Nomad, sedačka, ktorá vám objíme a dá vám priestor voľne sa hýbať, zmeniť pozíciu a zdieľať.

Modely sedačky Nomad od Metalmobilu sú výrabáne ako dvoj a trojsedačky s, alebo bez bočníc.  To zdôrazňuje jej pevný, ale veľmi pohodlný charakter.

 

Jet

Jet je nová rada nízkych stolov, ktorá sa perfektne kombinuje s poslednými kúskami Metalmobilu. Jeho drevený rám s oceľou kostrou s 3-mi, alebo 4-mi nohami ho predurčuje k používaniu s kolekciou Myra a Uni-ka kde dotvára príjemnú a veselú atmosféru. K dispozícii je aj v celokovovej verzii podnože.  

Solídny a diskrétny konferenčný stolík, vhodný pre každé prostredie a situáciu, vám umožní mať správnu posilu bez obetovania priestoru s príjemným pocitom domova. 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.