menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Nový stolový program Twist nepatrí len do všetkých kolaboračných zón

Nový koncept si žiada nové nástroje a preto Actiu vytvorilo nový stolový program Twist. Môžete nimi vyvaviť kolaboračné a coworkingové zóny, zasadačky, či operatívu.

7. 8. 2017

Nový koncept si žiada nové nástroje a preto Actiu vytvorilo stolový systém Twist. Ten pôvodne vyšiel už na jeseň minulého roka, ale s kompletným zastúpením všetkých jeho prvkov prišiel až prednedávnom. Poďme sa pozrieť, čo Twist prináša jeho užívateľovi.

Minulý rok na Orgatecu sme mali možnosť vidieť prototypy Twistu, ktoré sa ešte dolaďovali a v tomto momente Twist v sebe zahŕňa štyri rôzne typy stolov, ktoré spoločne tvoria nový koncept dynamického pracoviska.

Hlavnou myšlienkou Twistu je podpora tímovej práce, komunikácie a zlepšenie efektivity. Hodí sa všade tam, kde je potrebné vybaviť pracoviská kolaboračných zón (coworking), klasické pracoviská, rokovačky, či akékoľvek druhy zdieľaných pracovísk s požiadavkami na flexibilitu.

Twist síce pôsobí subtílne, ale drží ho veľmi robustná, ale zároveň veľmi jednoducho skladateľná konštrukcia.

 

Twist operative

Twist operative v sebe zahŕňa individuálne stoly a tzv.double (twin) desky, ktore združujú dve pracoviská  v jednom. Moderná a subtílne pôsobiaca konštrukcia a zaoblené hrany stolov sa hodia do priestorov, ktoré vítajú nenápadnejšie a organické tvary.

 

Twist Gen

Hľadáte špecifické riešenie pre zdieľané pracoviská, coworking, či kolaboračné zóny? Ak áno, Twist Gen sa hodí na všetky z týchto miest. Špeciálne navrhnutý tvar Genu zohľadňuje požiadavky na tímovú prácu, šetrí miestom, alebo je vhodný tam, kde zamestnanci nemajú fixné miesta.

 

Twist video conference

Meetingy za vysokým stolom sú veľmi pohodlným a praktickým riešením. Môžete meniť svoju polohu napr. zo sedenia na státie a tak vybavíte váš meeting rýchlejšiie. Twist video conference bol navrhnutý tak, aby vytvoril kompletné riešenie pre stretnutia na ktorých sa využíva napr.video konferenčný hovor, alebo prezentačné techniky.

Vďaka pohodlným stoličkám  z nového programu Efit môže meeting trvať akokoľvek dlho, pretože tieto vysoké stoličky poskytujú užívateľovi vysoký komfort. Twist video conference v sebe zahŕňa dve rôzne veľkosti a výšky stolov.

 

Twist spine

Výraz Spine v rámci Actiu znamená skriňový program, ktorý slúži ako podnož. Novinkou v tomto prípade je, že môže flexibilne meniť polohu stola, kvôli otáčanej časti, ktorá je pripevnená k skrinke. Z pracovného stola tak môžete  napríklad vytvoriť meetingový stôl, práve vďaka tejto šikovnej možnosti jeho konfigurácie.  

 

Výhody

-ponúka riešenia pre pracoviská najrôznejších druhov, ktoré požadujú funkčné riešenia pre nový koncept kolaboračný, zdieľaných pracovísk, coworkingu atď.

-konštuckia pôsobí jemne, ale v skutočnosti ide o mimoriadne stabilnú a pevnú štruktúru

-twist video conference patrí medzi jedinečný a žiadaný produkt na trhu 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.