menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Obvyklý koncept, neobvyklý dizajn - Blog table od Cascanda

Holandská firma Cascando predstavila stôl Blog table, ktorý spája funkčný dizajn a zároveň vytŕča z "davu".

1. 6. 2016

 

Obvyklý koncept, neobvyklý dizajn. Cascando prišlo s veľmi odlišným dizajnu coworkingového pracovného a rokovacieho stola Blog table. V štýle „cíťte sa ako doma“, navrhol funkčný stôl s A-čkovými nohami, a oblými hranami vrchného plátu v tvare elipsy.

 V oblasti kancelárskych stolov sa hrať stavrmi veľa nedá – často krát klienti vyberajú klasické obdĺžnikové stoly so štyrmi nohami z štvorcového profilu. Je to veľmi dobré pre hospodárenie s miestom, a vizuálne dodáva tento koncept priestoru symetriu a organizovanosť. V súčasnosti už nefičia rôzne skosené a zaoblené tvary stolov, okrem miest, kde si to spôsob práce vyslovene vyžaduje, ale dizajn neprišiel od skutočného dizajnéra.

 

 

Pre tých, ktorí si chcú zvoliť hravejšiu možnosť s veľmi súčasným dizajnom je Blog table ideálnou možnosťou. Ak je tiež naše pracovisko dynamické coworkingové miesto pre viacerých ľudí, sú zaoblené hrany stola výborný variant, pretože je priamo pripravený pre meeting, návštevy, brainstormingy.

Blog table od holandského Cascanda sa vyrába v brezovom a bielom dekore v troch veľkostiach -120 x 120 cm, 240 x 120 cm, 400 x 200 cm. Pri väčších variantoch stoloch je výhodou, že konštrukčne má Blog table zabudovaný vnútorný priestor - kábel kanál, kde sa dá vložiť celá elektrifikácia. Stôl je z pevnej HPL dosky s olejovanými hranami, iný rozmer, alebo prevedenie je na vyžiadanie.

Nebojte sa experimentovať, hrať sa s novými nápadmi v interiéri. Skúste otvoriť svoju myseľ aj tomu, čo je neobvyklé, pretože to znamená vyjsť zo schém nášho myslenia. Blog table môže byť vhodný práve pre váš biznis. Nový a svieži dizajn ocenia tiež vaši zamestnanci, ktorým nie je cudzia estetika, modernosť a inovácie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.