menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Okrúhle 60-te výročie Metalmobil oslávil okúzľujúcou novinkou

Aký si vybral Metalmobil narodeninový darček k jeho 60-temu výročiu?

4. 10. 2016

Metalmobil je etablovaná talianska firma vyrábajúci sedací nábytok, ktorý rezonuje svojou eleganciou, prvkami extravagancie a geometriou a nakoniec aj jeho cenovou dostupnosťou.

Metalmobil tento rok oslavuje 60-te výročie jeho vzniku a najlepším pripomenutím tohto míľnika je pre firmu zaoberajúcu sa návrhom a výrobou nábytku  vytvoriť nový prírastok do kolekcie.

Práve pri tejto príležitosti  Metalmobil vybral farby roka zo vzorkovníka Pantone Rose Quartz 13-1520 a Serenity 15-3919 a nechal ich vyniknúť na ich stoličkách Uni.

Uni je široká rada rôznych typov stoličiek vhodných do všetkých priestorov od rezidenčných až po najrôznejšie verejné a obchodné priestorov s ergonomicky tvarovaným sedákom a typickým formovaním.

Krásne farby v ružovom odtieni Rose Quartz a modrom odtieni Serenity zvolili odborníci z Pantone ako farby roka a pri pohľade na stoličky Uni v tomto prevedení naozaj musíme uznať, že sa Pantone nemýlilo. 

Okrem stoličky Uni nájdete u Metalmobilu niekoľk ďalších noviniek. Máte sa na čo tešiť!

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.