menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Orgatec 18: showroom zameraný na používateľa a spokojnosť

Ďalší ročník Orgatecu klope na dvere. Orgatec je v rámci Európy najprestížnejšie podujatie na ktorom sa každé dva roky stretne tisíce profesionálov v sektore kancelárskeho nábytku.

23. 10. 2018

Obrovská dynamika rastu a vývoja produktov Actiu nás viedla k tomu , aby sme sa v predstihu pozreli na to, čo v tomto roku Actiu predstaví vo svojom stánku.  Cieľom Actiu je odprezentovať ich pevný záväzok voči ľuďom prítomných v ich inováciách, technológiách, ergonómii produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaručili zdravie a kreativitu každého používateľa a vytvárali vysoko výkonné pracovné prostredie.

Inteligentný nábytok Actiu, ktorý je zameraný na ľudí

 

Na stánku B048 - C049 v hale 9.1 budú mať všetci návštevníci možnosť vidieť metódu Cool Working, čo je spôsob práce vyvinutý spoločne s Biomechanickým inštitútom vo Valencii (IBV), ktorý má za cieľ vytvoriť komfortné a efektívne pracovné prostredie. Prostredníctvom nich tak Actiu odprezentuje nové návrhy nábytku vďaka inovácii v materiáloch a analýze potrieb organizácií v procese zmeny.

 

 

Neustále hľadanie nových limitov prinútilo Actiu skúsiť inovatívne výrobné procesy prostredníctvom materiálov, ktorých hodnota bude rozpoznaná v budúcnosti. Preto Actiu spoločne s jej partnerom ITEMdesignworks premietla použiteľnosť ľahkosti a odolnosť uhlíkových vlákien s cieľom vytvoriť Karbon. Preto predstaví stoličku, ktorá poskytuje nové interakcie medzi produktom a užívateľom a prekvapí fyzickými vlastnosťami, takže sa je určite na čo tešiť.

 

Taktiež predstaví mobilný, výškovo nastaviteľný, skladací a stohovateľný stolový systém Talent od partnera Alegre Design. Ten ponúka veľkú univerzálnosť pre multifunkčné priestory a svoje miesto nájde určite v oblastiach vzdelávania. Nebude chýbať ani stohovateľná stolička Whass od ITEMdesignworks, ktorá zaujme kompaktnými a zaoblenými líniami určená pre rôzne priestory.

Actiu tiež uvedie nové mäkké sedenie Noom od Alegre Designu, ktorý kombinuje sedadlá, kreslá a lavice, líniu organicky a plne tvarovaného sedacieho nábytku pre čakacie a rokovacie priestory.

 

Tak ako bola pracovná stolička Efit hlavnou pracovnou stoličkou Actiu na predošlom Orgatecu, tak to bude tento krát, Trim od Alegre Designu. Návštevníci tak budú mať možnosť vidieť vynikajú projektovú stoličku za výbornú cenu, ktorá je schopná zapadnúť do akéhokoľvek typu priestoru.

 

Actiu si pripravilo aj aplikáciu a ďalšie virtuálne nástroje, ktoré zohľadňujú špecifické vlastnosti, činnosti a funkcie rôznej práce a tak navrhuje najlepšie riešenia. Tie nájdeme v Actiu Next Smart Furniture.

 

Sme teda veľmi zvedaví, akú pridanú hodnotu odprezentuje Actiu, ale zaručene je sa na čo tešiť, práve vďaka výsledkom snahy Actiu, ktorá robí z kancelárie určite efektívnejšie a krajšie miesto pre prácu. 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.