menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Oživte lounge, alebo coworking s funky kolekciou K2 od Kastelu

Modulárne taburetkové systémy sú momentálne veľmi žiadanou časťou coworkingov, či loungov a práve preto vyšla aj novinka od Kastelu, K2.

18. 6. 2018

 

Kastel, ktorý je vyrába kvalitný, cenovo dostupný taliansky dizajnový nábytok opäť rozšíril svoj sortiment. Už roky sa zameriava na výrobu exkluzívneho sedacieho nábytku pre všetky druhy priestorov.

V sortimente nájdete doslova všetko, čo potrebuje pre vnútorné a vonkajšie priestory, no medzi veľmi úspešné patria aj všetky stoly v jeho sortimente.

Trend  menšieho modulárneho sedenia sa premietol aj novej kolekcie K2, ktorá práve vyšla na svetlo sveta. K2 je sedenie, ktorá spĺňa kritéria, ktoré si práve teraz žiadajú nové priestory –menšie, pohodlné sedenie, ktoré sa dá ľahko presúvať, meniť a zapadá do konceptov coworkingov a kolaboračných zón a loungov. Tie sú dnes už neodmysliteľnou súčasťou všetkých firiem v menšom, alebo väčšom rozsahu.

 

Kolekcia K2 patrí možno prekvapivo k najširšej, pretože obsahujú 4 rôzny typy nábytku. To je spôsob, ktorý už dnes uprednostňujú výrobcovia a tiež architekti, ktorí nájdu všetky potrebné kusy v jednej kolekcii a nemusia hľadať medzi stovkami ďalších kusov u iných výrobcov.

V tomto novom modulárnom sedení nájdeme dva druhy taburetiek – okrúhlu a štvorcípu, , štvorcípu taburetku s operadlo a podrúčkami a tiež konferenčný stolík.

Dizajn kolekcie K2 charakterizujú organické tvary v jemne „funky“ nálade, čo dodáva priestoru pohodovú atmosféru. Samozrejme, všetky kusy z kolekcie K2 sa dajú vyrobiť zo všetkých látkových skupín, tak aby dokonale zapadli do vašich interiérov.   

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.