menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Pharrell Williams rozprával o dizajne a jeho postojoch na Design Miami.

Pharrell Williams je známy svojou originálnosťou a jedinečnosťou ako spevák a producent, ale vedeli ste, že navrhuje nábytok, oblečenie, či vydal knihu?

29. 6. 2016

V tomto roku máme ešte možnosť zažiť niekoľko hlavných design weekov a medzi nimi je aj Design Miami, ktorá láka účastníkov na zberateľské, dizajnové kúsky so zámerom predať ich. Nájdete medzi nimi to najlepšie z 20. a 21.storočia z oblasti nábytku, svietidiel, či umeleckých premetov.  Ako vieme, okrem vystavovaného nábytku a technológií, či iných produktov,  sú súčasťou týchto eventov  workshopy, či diskusie.

Jedna z veľmi zaujímavých diskusií prebehla práve na Design Miami, kde sa Pharrell William rozprával o dizajne, o tom ako tvorí, o jeho vnútorných pohnútkach k tvorbe a to, čo robí. Ak neviete, Pharrell Williams je osobnosť uznávaná najmä z oblasti hudobnej produkcie, kde neustále prináša inovatívny zvuk a prejav. Okrem toho, že sa mu veľmi darí v tomto smere, využíva svoj kreatívny potenciál aj v oblasti tvorby nábytku, oblečenia, či písania.

Rozhovor Pharrella Williamsa s Craigom Robinsom o dizajne a umení z Design Miami je inšpiratívnym zdrojom nazerania na svet, ľudí a na dizajn, ktoré sa spájajú vo výnimočnom výsledku ich produktov od nielen muzikanta, Pharrella Williamsa.

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.