menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Ping pongový stôl, či stolný futbal nie je len na zábavu

RS Barcelona navrhla pin pongový stôl, či stolný futbal, ktorý neslúži len na zábavu, ale dá sa ľahko zmeniť na miesto na meeting, či obed.

23. 4. 2018

 

RS Barcelona je výrobca nábytku z Katalánska, ktorá patrí medzi lídrov španielskeho dizajnu. Španieli majú na dizajn cit a jeho špecifickú príchuť nenájdete nikde inde. Ak chceme opísať estetiku španielskeho dizajnu, tak určite v sebe nesie esprit, veselosť, sviežosť a odvahu vyniknúť.

Čo viac potrebujeme? Samozrejme sú to inovácie, výborný marketing a expanzívnosť, ktoré robí značky ako Actiu, Enea, Forma 5, či Gan rugs úspešnými.

 

Medzi najznámejších reprezentantov španielskeho dizajnu patrí RS Barcelona, ktorá okrem všetkých spomenutých vlastností, má vo svojom portfóliu stratégií aj niečo,  čo má rád každý z nás – zábavu. RS Barcelona nám dáva možnosť sa baviť každý deň a pri akejkoľvek príležitosti, pretože produkty od RS Barcelona môžeme umiestiť doslova kdekoľvek – do kancelárií, reštaurácií, barov, doma. Alebo všade, kde dávame ľuďom priestor uvoľniť sa a nedávať im zbytočné limity.

Najväčším bestsellerom od RS Barcelony je určite kolekcia RS Playtime, kde nájdeme RS#, čo je stôl na stolný futbal a bežný stôl v jednom, alebo You and me, pinpongový stôl, ktorý využijeme tiež ako stôl na meeting či stretnutie s kolegami, či priateľmi pri jedle.

A aby sme sa presvedčili, že nie je nič zlé na tom, mať stolný futbal v kancelárií, ktorý len zaberá miesto, pozrite si ako to vyzerá v projektoch, kde sa architekti a klienti uvoľnili a dali prednosť zábave v podobe produktov od RS Bacelona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.