menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Porsche a Actiu spolu vytvorili dokonalosť a funkčnosť priestoru

4000 metrov štvorcových v Šanghaji pre Porsche zariadilo Actiu pod heslom byť dokonalý a exkluzívny, no absolútne funkčný.

11. 5. 2018

Dokonalosť, exkluzivita a intenzívne emócie.

Toto sú hodnoty spojené so značkou Porsche. Hodnoty, ktoré táto automobilová skupina chcela nechať rezonovať v jej novom Porsche Experience Center v Šanghaji, ktorú zariadilo Actiu nachádzajúci sa  Shanghai International Circutit.

Centrum orientované na klienta zahŕňa všetko od officu až po priestory pre konferencie, stretnutia a rôzne akcie s kapacitou až 300 účastníkov. Centrum je doplnené skúšobným okruhom vytvoreným tak, aby klienti Porsche mohli mať radosť a vzrušenie z "Porsche experience", za volantom jedného z ich vozidiel.

 

"Ideálne prostredie pre najrôznejšie podujatia, ktoré ponúka širokú škálu flexibilných priestorov pre eventy, zároveň je tu možné kombinovať s unikátnou možnosťou jazdy na Porsche. Skúšobný okruh, navrhnutý a postavený špeciálne spoločnosťou Porsche, je rozdelený do siedmich rôznych zón, z ktorých každá tlačí vozidlo a vodiča na limit. Porsche Experience Center sa môže pochváliť prvotriednymi zariadeniami pre konferencie a stretnutia, reštauráciou, prémiovou kaviarňou a samozrejme veľkolepou výstavou vozidiel Porsche z minulosti a súčasnosti ", vysvetľuje senior manager Porsche Experience Center, Jon Roach.

Integrované riešenia Actiu navrhnuté pre Porsche zahŕňa pracovné stanice v open space, vybavenie pre jedálenské priestory, nábytok pre zasadacie a konferenčné miestnosti.

 

Hladká spolupráca, efektivita v organizácií a komunikácií s klientmi boli princípy, ktoré Porsche najväčšmi zohľadňoval pri spaceplane pre toto inovatívne pracovné centrum.

Budova Porsche Experience Center má tri poschodia, čo zahŕňa 4000 metrov štvorcových obsaditeľného priestoru, ktorý okrem iného zahŕňa sedem zasadacích miestností, veľkú konferenčnú miestnosť, školiace miestnosti, reštauráciu, jedáleň, VIP klub, manažérske kancelárie a open space.

Tento priestor je dostupný pre tím a manažment centra, pre inštruktorov Porsche, pre oddelenie predaja a objednávok a pre skúšobných technikov, ako aj pre všetkých členov klubu Porsche, ktorí si žiadajú, či nechávajú personalizovať svoje vozidlo, aby si ho potom vyzdvihli a jazdili na okruhu.

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.