menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Posaďte sa do obláčika od True designu

Sho je novinkou od True designu,s mohutnými tvarmi, ktoré vás objímu a posadia do pohodlia ako keby ste sedeli na obláčiku.

15. 11. 2018

 

True design posledný rok zaznamenal nárast o 20% a tento rok až o 30% a je to práve kvôli dizajnu a špičkovej kvalite ich produktov. Tento rok True design vydal až 6 noviniek a medzi nimi je aj kolekcia kresiel a sedačiek Sho.

Sho pochádza od dizajnového partnera True designu, Favaretto & Partners, dizajnového ateliéru z Talianska, ktorý stojí ma tvorbou ich niekoľkých predošlých kolekcií ako Cloud, Hebe . Tento krát True design zaradilo do svojho portfólia masívnejší kus, ktorý je vhodný do lobby a čakacích priestorov, loungov, ale svoje miesto si môže nájsť aj v rezidenčných projektoch. 

 

Sho ponúka sériu kresiel a sedačiek pre dve, alebo tri osoby a nenájdeme na ňom žiadne ostré tvary, ale naopak snaží sa zachovať maximálne oblé črty. Jeho monolitická konštrukcia a rozmery predurčujú Sho, aby dominoval priestoru a vytvoril želanú atmosféru.

Kreslá a sedačky Sho už tradične True design vyrába v jedno, alebo dvojfarebných kombináciách v takmer dvadsiatich druhoch látky. 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.