menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Priestory Inmunotechu sú vyjadrením oblasti ich podnikania

Inmunotek, sa venuje vývoju, výrobe a predaju produktov na diagnostiku a liečbu chorôb v oblasti alergií a imunológie. Ich nové priestory sú čisté a profesiónalne ako ich práca

3. 5. 2016

 

Inmunotek, je farmaceutické laboratórium, ktoré vyvíja, vyrába a predáva produkty pre diagnostiku a liečbu chorôb v oblasti alergií a imunológie. Väčšia ich zariadení sa presťahovala zo San Sebastián de los Reyes (Madrid) do Technologického parku Alcalá de Henares (TecnoAlcalá). Nachádza sa v areáli univerzity Alcalá, TecnoAlcalá a tento park je orientovaný na biotechnológie, ktoré patria do siete parkov v Madrid Network. Nové zariadenia s plochou 4900 metrov štvorcových majú moderné laboratóriá na produkciu a výskum a vývoj.

 

Priestory laboratórií architektonicky súvisia s odborom v ktorom Inmunotek pôsobí. Dominuje sklo, oceľ a farebné plochy, či už na PVC podlahe, alebo na nábytku. Prítomné je ale drevo, ktoré bolo umiestnené na podlahe v rokovacej miestnosti, kuchynke, či na recepcii. Celý dojem z architektúry a dizajnu priestoru vyjadruje moderná čistota s hmatateľnou štylizáciu medicínskeho prostredia.

 

Budova má tri poschodia. Na prízemí sa nachádzajú laboratória a tiež niekoľko meeting roomov, kde bol použitý stôl Vital Plus a stoličky Block v rôznych farbách. Tie dávajú formálnemu prostrediu uvoľnenú atmosféru.

 

Na prízemí majú možnosť zamestnanci tiež využiť kuchynku. Kruhové stoly a stôl Cool E100 sú vyrobené v rôznych výškach, čím vytvárajú dva druhy prostredia pre rôzne použitia. Jedno z nich využíva veselú stoličku Viva v geometrických tvaroch a druhé je vybavené populárnou barovou stoličkou Mit a obe spolu veľmi dobre ladia.

 

Produktívny proces Inmunoteku si vyžaduje sterilné miesta na balenie, kvôli čomu má biele miestnosti s vysokou úrovňou klasifikácie kvôli tomuto prípadu.

 

 

 Na prvom poschodí má kancelárie obchod a administratíva. Spoločné pracoviská sú vybavené stolmi Vital Plus s výsuvnými plátmi stolov, čím uľahčujú prístup k elektrifikácii. Operatívne stoličky Winner si vybral klient ako pohodlný  a kvalitný štandard sedenia pre zamestnancov.  

 

 

 Na ďalšom oddelení dodávateľ nábytku Actiu zabezpečil nároky zamestnancov na odkladacie priestory kontajnermi a policami, ktoré boli upevnené buď na konštrukciu stola, alebo stenu.

 

Avantgardný stôl Arkitek bol vybraný do reprezentatívnej, elegantnej zasadacej miestnosti. Skrinka Block je výborný spôsob ako uložiť všetky nevyhnutnosti na miesta kde sa stretávame s klientmi. Vďaka premysleným kovovým detailom, veľkosti a dizajnu je táto skriňa viac ako len kus nábytku, ale dáva priestoru charakter. Rokovacie stoličky Ikara sú už tradičnou „dvojičkou“ stola Arkitek a aj práve preto si ho vybral Inmunotek do svojich priestorov. 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.