menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Puccio: Retro stolička v modernom dizajne nielen do kancelárií

S klasickým dizajnom stoličky na dojenie (áno) sa tento raz pohral taliansky výrobca Billiani. Tak vznikla rada sedenia a stolov Puccio, ktoré patria do priestru, ktorým dizajn nie je cudzí.

9. 1. 2018

 

Billiani sa od roku 1911 špecializuje na výrobu dizajnového nábytku, kde nemôže chýbať drevo (česť výnimkám).

V jeho sortimente nájdete pohodlné kreslá, sedačky, či štýlové stolíky, ktoré kombinujú klasické tvary rámov, či línií nábytku, ktoré sú potom prevedené do moderného dizajnu. Na konci sa odlišuje jednoduchým prevedením, s perfektne vypracovanými detailmi, čo rezonuje u zákazníka, ktorý tak vie Billiani dizajnovo zaradiť.

Jednou zo špecialít Billiani sú tiež výrazné pestrofarebné stoličky – buď  ako celofarebné drevené stoličky, alebo v prevedení, kde je čalunénie a rám v jednom tóne.

Poslednou novinkou Billiani je kompletný program stolov a sedenia Puccio. Povôdne stolička na dojenie sa vďaka dizajnérovi Emiliovi Nanninu prepracovala až do kancelárii, či verejných priestorov, vďaka jeho inovatívnemu prístupu k tomuto kusu nábytku. 

 

Pozrite si video a zistite ako vyzerá nový program Puccio a uvidíte, čo môže stolička na dojenie priniesť do vašich coworkingových priestorov, či kaviarne. 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.