menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Red dot award pre akustický panel z Poľska

Hush design, ktorý sa zaoberá výhradne akustickými riešeniami získali Red dot award.

6. 11. 2018

 Poľsko je vo svete kancelárskeho nábytku známe vďaka niekoľkým veľkým výrobcom, ktorí vyrábajú kvalitné produkty a zabezpečujú vynikajúce pohodlie so špičkovými vlastnosťami. Medzi nich sa určite zaraďuje aj Hush design, ktorý sa venuje výhradne akustickým riešeniam v najrôznejších podobách a použitiach.

Akustické panely sa za posledné roky zmenili z nenápadných jednoduchých štvorcov na dizajnové kusy, ktoré môžu byť oddeľovačmi priestorov, skriňami, závesmi, alebo dekoráciami.  Práve pre ich verstatilitu naberajú na popularite a je preto zrejmé, že úspech budú majú vo svete dizajnových ocenení.

Za skvelé dizajnové riešenie ich akustický panel Cone, Hush desing získal Red dot award 2018. Nejde len o akustický panel s vynikajúcimi zvukovo absorpčnými vlastnosťami, ale zaujme najmä vďaka svojmu dizajnu. Ten reprezentuje súčasné trendy, ktoré sú viac ako po minulé roky naklonené k aplikovaní umenia v nábytku, či priemyselnom dizajne.

Cone nájdeme v dvoch variantoch podľa tvaru panelu, ktorý stojí na drevenom kužeľovom podstavci. Tak ako si Cone získal porotu vďaka minimalistickému a štýlovému dizajnu si určite nájde aj miesto v návrhoch architektov v kancelárskych, retailových, či hotelových priestoroch.

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.