menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Spaceplan oslavuje 5 rokov!
Workshop s Actiu: Dosiahnite spokojnosť na pracovisku a buďte WELL
Trvácne novinky od Kastelu očaria minimalistov aj elegánov
Všetky články

Red dot award pre akustický panel z Poľska

Hush design, ktorý sa zaoberá výhradne akustickými riešeniami získali Red dot award.

6. 11. 2018

 Poľsko je vo svete kancelárskeho nábytku známe vďaka niekoľkým veľkým výrobcom, ktorí vyrábajú kvalitné produkty a zabezpečujú vynikajúce pohodlie so špičkovými vlastnosťami. Medzi nich sa určite zaraďuje aj Hush design, ktorý sa venuje výhradne akustickým riešeniam v najrôznejších podobách a použitiach.

Akustické panely sa za posledné roky zmenili z nenápadných jednoduchých štvorcov na dizajnové kusy, ktoré môžu byť oddeľovačmi priestorov, skriňami, závesmi, alebo dekoráciami.  Práve pre ich verstatilitu naberajú na popularite a je preto zrejmé, že úspech budú majú vo svete dizajnových ocenení.

Za skvelé dizajnové riešenie ich akustický panel Cone, Hush desing získal Red dot award 2018. Nejde len o akustický panel s vynikajúcimi zvukovo absorpčnými vlastnosťami, ale zaujme najmä vďaka svojmu dizajnu. Ten reprezentuje súčasné trendy, ktoré sú viac ako po minulé roky naklonené k aplikovaní umenia v nábytku, či priemyselnom dizajne.

Cone nájdeme v dvoch variantoch podľa tvaru panelu, ktorý stojí na drevenom kužeľovom podstavci. Tak ako si Cone získal porotu vďaka minimalistickému a štýlovému dizajnu si určite nájde aj miesto v návrhoch architektov v kancelárskych, retailových, či hotelových priestoroch.

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?