menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Senator a Hercuile Poirot

Ako vyzerá najnovší showroom Senatoru v centre Londýna, ktorý sme len nedávno navštívili?

5. 3. 2018

Senator group je firma zastrešujúca tri anglické nábytkárske firmy, ktoré vznikli v oblasti Blackburnu, neďaleko Manchestru. Nájdeme tu ekonomický Torrasen pre kancelárie, cenovo aj dizajnovo vyššie sa nachádza Senator a dizajnovou chuťovkou sú produkty Allermuir. Tento trojlístok prináša nielen synergiu v produktovej politike, ale zákazníci a architekti nájdu všetko, čo potrebujú pre office a všetky druhy verejných priestorov.

Nový showroom Senator group sa nachádza na Chasterhouse square v centre Londýna, medzi centrom dizajnu,  Cllerkenwellom a katedrálou Svätého Paula. Nič vám to nehovorí? Nevadí. Senator našiel svoje priestory oproti sídlu Hercuila Poirota v budove v štýle art deco, ktorá je známa z rovnomenného seriálu.

Okrem toho, aby sme si prezreli novinky, sme si najmä prešli detaily nášho nového showroomu, prebiehajúceho projektu Jaguar, či pripravovanú dodávku pre Roche.

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.