menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
Všetky články

Showroom firmy Kastel

Naši klientie majú radi taliansky Kastel. Značka v sebe nesie prvky elegancie, výraznosti a originálnosti...ich showroom vám ich ukáže zblízka.

10. 3. 2016

Produkty od talianskeho Kastelu nie sú zamerané na to, aby boli lacné, ale napriek tomu sú stále veľmi dobrým riešením oproti značkám, ktoré sú naozaj drahé. Výrobky sa vyznačujú štandardnou 5 ročnou zárukou, ale pri správnom používaní nábytok vydrží 15-20 rokov.

Stoličky a sedačky sú odolné, pohodlné a vhodné do kancelárskych priestorov a tiež pre verejné priestory ako kantíny, čakacie haly, reštaurácia, školy atď. U nás najčastejšie predávame modely Kicca, Kalea, Kensho table, Kenion, Kayak a Klasse. Modely nájdete v našich realizáciach ako je AXA, Pwc, Aupark Tower, Cofely atď. 

Vo videu si v rýchlosti môžete pozrieť showroom Kastelu s ponukou, ktorá je široká a navrhnutá tak, aby uspokojila všetkých zákazníkov. 

Kastel showroom Italy

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.