menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Spaceplan má nové logo.

Po niekoľkých rokoch meníme naše logo na lepšie, krajšie a modernejšie.

25. 6. 2016

 

V tomto roku sme začali  meniť našu firemnú identitu a jedným z jej výsledkov je nové logo, ktoré je základným kameňom. Bola to najmä potreba firmy, ktorá vychádza z jej prirodzeného vývoja a dynamiky celého prostredia dizajnu, architektúry a trendov. Vo veciach grafického dizajnu býva náročné vytvoriť taký produkt, ktorý vyhovuje oblasti pôsobenia klienta a dizajnovo je inovatívnou novinkou.   

Po prvom návrhu, ktorý nebol nakoniec úspešný, sme dostali logo, ktorým sa už dnes prezentujeme. Ide o tvar štvorca, ktorý je „kráľovským“ tvarom. Logo v sebe nesie pocit troch dimenzií a v jej strede sa objavuje vnútorný priestor, ktorý vystihuje to, čomu sa venujeme - interiéru a architektúre.

Toto logo nás ihneď oslovilo a od prvej chvíle sme vedeli, že je to to, prečo sme podstúpili cestu hľadania a tvorby novej identity. Logo používame v rôznych farbách a práve jeho versatilita je jednou z jeho najväčších výhod, ktoré pre nás kreatívna agentúra pripravila.

Veríme, že toto logo je krokom vpred a zaujme klientov, a aj tých, ktorí majú radi dobrý dizajn 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.