menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Spaceplan v týchto dňoch montuje v Srbsku

Je česť mať klientov, ktorí si Vás vyberú, kamkoľvek idú a môžu sa na Vás spoľahnúť. Takto si nás opäť vybral náš klient Pikaro, ktorému zariaďujeme jeho nové priestory v Srbsku.

11. 8. 2016

Aj keď sa do Srbska nechystáme dovolenkovať, budeme v ňom onedlho zariaďovať  kancelárske priestory nášho klienta.

Firma Pikaro patrí medzi našich verných zákazníkov. Zaoberá sa kúpou a predajom železnej rudy a iných komodít a sídli v košickou Aupark Toweri. Ich centrála je však srbskom Belehrade, kam pôjde ich nový nábytok.

Nábytok pre srbské Pikaro bude rovnaký ako v Košiciach – program Ofimat a Central z Actiu, ktorý pokrýva nároky a potreby klienta podľa jeho predstáv.Ofimat spája klasické a funkčné tvary – plné bočné nohy stolov, zaoblené hrany a tvary nie sú len masívne, ale tiež cenovo výhodné.

Program Central je ďalší z rokmi overených programov – noha v tvare T je stále populárna v oblasti kancelárskeho nábytku a práve preto si klient zvolil tento stôl pre svoje priestory  v rokovačkách.

Zo sedacieho nábytku budú v Pikare elegantné rokovacie stoličky Ikara zo španielskeho Actiu, sedačky Kubik a projektové stoličky Lyra z LD Seating.

 

Stolový program Ofimat od Actiu

 Stolový program Ofimat od Actiu

 

Stolový program Central od Actiu

Stolový program Central od Actiu

 

Rokovacia stolička Ikara od Actiu

Rokovacia stolička Ikara od Actiu

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.