menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Stolička plus kreslo sa rovná Kuad

Taliansky výrobca stoličiek a sedačiek Kastel prináša nové kreslo, ktorým zachytáva potreby public spaces spojiť funkcionalitu stoličky, pocit domova, komfortu a estetiky.

24. 5. 2017

Kreslo a stolička od talianskeho Kastelu je trefným nováčikom v sortimente tohto výrobcu, ktorý modernizáciou a prehodnotením klasických tvarov sedenia vždy prináša produktové prekvapenie pre moderné priestory.

Stolička plus kreslo sa rovná Kuad. Táto formula presne sedí na spomínané nové kreslo/stoličku Kuad, ktorá nájde versatilné využitie v public a contract spaces.

Čím je Kuad taký špeciálny? Spojený sedák a operadlo má ľahkú konštrukciu a tým nutne nespadá do kategórie kresiel. Zaoblené hrany podrúčiek s atypickým zahnutím, véčkový výrez na operadle, či spojenie mäkkých a tiež priamych tvarov je dôkazom originality dizajnu.

Mnohostrannosť používania kresla Kuad, Kastel ešte znásobil možnosťou výberu z niekoľkých druhov podnoží a mnohých druhov čalúnenia.

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.