menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Svetová premiéra kancelárskeho nábytku ACTIU v našom showroome.

V septembri priniesol výrobca kancelárskeho nábytku ACTIU na trh dve novinky, ktoré mali svetovú premiéru v Bratislave priamo u nás v SPACEPLANE.

11. 9. 2016

Jeseň je pre nábytkárske spoločnosti vždy výnimočná, pretože firmy väčšinou predstavujú nábytkové novinky v sotimente a odprezentujú ich snahu, vývoj a posun za uplynulé obdobie.

V novom showroome SPACEPLANU sme ako prví na svete odprezentovali verejnosti dve novinky španielskeho ACTIU.

ACTIU prinieslo rozšírenie v dvoch najdôležitejších častiach ich nábytkového sortimentu pre kancelárie – teda nový kancelársky stôl a novú kancelársku stoličku.

 

Kancelársky stôl Twistkancelárska stolička Effit od ACTIU budú oficiálne predstavené na ORGATEC-u v Kolíne v Nemecku, asi najpodstatnejšej výstave nábytku, dizajnu a riešení pre kancelárie a contract area vôbec.

Už teraz však môžeme povedať, že výhodou stoličky Effit bude jej cena a preto sa hodí do projektov. ACTIU v tomto prípade do výberu svojho programu pracovných stoličiek zaradilo stoličku, ktorá je opakom ich poslednej stoličky TNK Flex, s 3D mechanikou, ktorá je najinovatívnejšou kancelárskou stoličkou celého sortimentu.

Kancelársky stôl Twist od ACTIU  ponúkne zákazníkovi nevšedný subtílny dizajn podnože, mäkké hrany a najmä jednoduchosť skladania.

Po výstave na ORGATECU, keď budú oficiálne predstavené všetky vymoženosti oboch nábytkových noviniek ACTIU- kancelárskej stoličky Effit a kancelárskeho stola Twist sa môžete tešiť na detailnejšie informácie o oboch produktoch. 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.