menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Svetové kancelárie s nábytkom Wilhahn: Aline

Versatilná stolička Aline je jedna z najodolnejších a najpevnejších stoličiek na trhu. Nechajte sa inšpirovať jednoduchosťou a dokonalým používateľským dizajnom v nasledujúcich realizáciách.

18. 12. 2016

Aline je viacúčelový program nábytku s dizajnom, ktorý v sebe spája funkcie, silu a estetiku. Sedák a operadlo stoličky je vytvarované z vystuženého plastu s transparentnou a silnou sieťovinou. Sieťovina je priedušná, pohodlná a ľahko sa udržiava. Pochrómovaná protišmyková základňa zaisťuje stabilitu. Výsledkom je kus nábytku s výnimočnými užívateľskými vlastnosťami a vhodne zvolenými materiálmi, ktoré kombinujú maximálnu pevnosť s minimálnou hmotnosťou. Sedák, operadlo a rám stoličky sú k dispozícii v čiernej, šedej alebo bielej.

V ponuke Wilkhahnu nájdete produkty, ktoré majú všestranné využitie v rozličných priestoroch a jednou z jeho kľúčových vlastností je najvyššia kvalita ich produktov, ktorá prvotnú investíciu vracia niekoľkonásobne.  

 

Bahnhof Plön - Touristinfo

 

 

 

 

 

 CBRE Španielsko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imug Beratungsgesellschaft

 

 

 

Lysebo, Oslo 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.