menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
OmniRoom od Mute: revolučný systém "miestnosť v miestnosti"
Všetky články

Svetové kancelárie s nábytkom Wilhahn: ON

Poďte sa pozrieť na kancelárie a verejné priestory z celého sveta, kde nájdete pracovnú stoličku ON s unikátnou technológiou Trimension® vyvinutou Wilkhahnom.

31. 7. 2017

Wilkhahn počas svojej histórie vytvoril inovatívne produkty a postupy a technológia Trimension® patrí medzi ne. Tú nájdeme zatiaľ na dvoch jeho produktoch a medzi ne patrí 3D stolička - ON.

Filozofia Trimension®

 V dnešnom rušnom kancelárskom prostredí trávime dlhú dobu v zhrbenej polohe za stolom. Paradoxne, napriek tomu, že je to zlé pre naše telo, sme sa rozhodli adaptovať na lenivé držanie tela. Čo ľudské telo skutočne potrebuje, je častá a pestrá škála pohybov.

Wilkhahn chápe tento kľúčový princíp ergonómie, čo je dôvod prečo vyvinul Trimension® aplikovanú na stoličke ON. Táto jedinečná funkcia je patentovanou technológiou pre prispôsobiteľné, dynamické trojrozmerné, synchro sedenie.

Trimension® nepodporuje len pohyby dopredu, dozadu a do strán, ale tiež otáčanie panvy, čo je veľmi dôležité pre stabilitu chrbtice. Tieto mikropohyby stimulujú panvu tak, že vytvára dojem chodenia, čo je kľúčové pre udržanie metabolizmu a dynamiky tela počas presedený hodín, kde telo hybernuje. 

 

BGV Karlsruhe

 

 

 

 

 

 

 L'Osteria Mníchov  

 

 

 

 

 Landessparkasse zu Oldenburg

 

 

 

McInnes Wilson Lawyers, Brisbane 

 

 

 Loon op Zand, Holandsko 

 

 

 OrtizLeon Architects, Madrid 

 

 

 Panalpina Welttransport GmbH, Nemecko  

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.