menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Svieža, iskrivá a vzrušujúca ako celá značka Gandia Blasco

Pozrime sa do New Yorku, kde Gandia Blasco oslavovalo výročie. V strede bola radosť zo života, úspech krásnych myšlienok a práca s ľuďmi, ktorí idú spoločnou tvorivou cestou.

29. 5. 2016

 

Začínali s prikrývkami, no v polovici 90. rokov prišla Na Xamena, kolekcia vonkajšieho nábytku, ktorá dostala všetkých. Gandia Blasco je už kultová španielska značka, ktorej osudným sa stalo Ca Na Xemena. Ide o dom na kopci oproti moru na Ibize. Dom patrí José Gandia-Blascovi, majiteľovi firmy, ktorý v roku 1996 dal navrhnúť nábytok z hliníkových profilov na okná. Vraj to bolo takmer ako DIY, (urob si sám) a nedostatok peňazí naplnil očakávania. V roku 1996 to bol pre firmu zaoberajúcu sa výrobou prikrývok veľmi riskantný krok, no odvtedy sa stala Na Xamena trade mark-om a úspešne expanduje na medzinárodnom trhu.

Gandia Blasco píše 75 rokov svoju históriu a dnes je úzko spojená so svojimi koreňmi a jasne sa identifikuje s jej vlastnými zážitkami, inšpiráciami a čerpá z nich. Pre Gandia Blasco sa stala silná inšpirácia a odvážny nápad hlavným zdroj jeho tvorenia. Krok za krokom sa dostala tam, kde dnes je. Nepredáva len produkt, ale predáva myšlienku, predáva svoju celú identitu.

Jeho produkty nájdete na najmodernejších, najviac chic a tých najkrajších miestach ako sú bazény, pláže, terazy, či záhrady...a tento rok oslavovalo 75.výročie v New Yorku. Pozrite si aká bola oslava španielskeho Gandia Blasco. Bola svieža, iskrivá a vzrušujúca ako celá značka Gandia Blasco!

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.