menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Telefónna búdka z Česka získala Red Dot Design Award

Akustické telefónne búdky sú najväčším trendom kancelárií. SilentLab v susednom Česku dnes vyrába jedny z najlepších búdiek na svete.

3. 4. 2019

Open space je priestorovým riešením, ktoré musí vždy brať do úvahy akustické potreby zamestnancov. Práve hluk zhoršuje koncentráciu a výkon a ten sa prenáša do výsledkov práce. Hlučné rozhovory, hudba a to najdôležitejšie – telefonáty, spôsobujú že je veľmi ťažké, aby hladko pracoval aj ten najlepší tím. Český výrobca, ktorý získal najprestížnejšie ocenenie dizajnu, Red Dot Design Award, SilentLab, prišlo s unikátnou telefónnou búdkou. Microofice Uniq  je akustická búdka  na telefonovanie, ktorá vďaka dizajnu mení hru. Dve sklenené steny a strop je to čo odlišuje Uniq od ostatných.

Aké z toho plynú výhody?

-Subtílnejší dizajn -Elegantný vzhľad -Sklenené steny zabraňujú pocitu stiesnenosti -Dekoratívny prvok -Šetrenie priestoru -Mobilný -Väčšia svetelnosť -Nižší výdaj energie -Jednoduchá montáž akustickým blokom https://www.spaceplan.sk/sk/designnews/telefonna-budka-z-ceska-ziskala-red-dot-design/9789 Na pohľad malá vec - sklenený strop, dodáva telefónnej búdke vzdušný, moderný a elegantný vzhľad. Telefónna búdka Uniq je určená pre jednu osobu a dá sa okrem telefonovania použiť aj na samostatnú sústredenú prácu. Bez problémov ju môžete umiestniť kdekoľvek do priestoru a nemusíte sa obávať, že budú zamestnanci rušení. Nedostatok súkromia pri telefonovaní a hluk telefonátov môžete jednoducho vyriešiť vďaka mobilnej telefónnej búdke Microffice Uniq. Viac o firme a ich výrobkoch, ktoré zahŕňajú rôzne akustické riešenia, nájdete tu, alebo v sekcii telefónne búdky. https://www.spaceplan.sk/sk/designnews/telefonna-budka-z-ceska-ziskala-red-dot-design/9789
Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.