menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Tento raz si Actiu odnieslo ocenenie Neocon. Čo produkt, to ocenenie.

Každý ich nový produkt získal najprestížnejšie ocenenie v oblasti kancelárskeho nábytku. Longo nie je výnimkou. Actiu je vďaka jeho kreativite jedna z najlepších vecí na Španielsku.

11. 7. 2016

Dizajnéri Ramos&Bassols

Ramos & Bassols sú industriálni dizajnéri z Barcelony a ich zásluhou sa dostalo do kolekcie Actiu Longo. Ich slovami ide o „nástroj, ktorý bol koncipovaný, aby architektonický priestor využil jeho funkčnosť. Versatilný, ľahký a harmonický.“

Longo je viac ako chutná sedačka. Má rám na ktorom sedia skrinky aj sedačky, ponúka kancelárske stoly, stolíky a je pre každý typ priestoru.

Šikovní dizajnéri a zručné Actiu s jeho celým portfóliom služieb spoločným úsilím získali tento rok prestížnu cenu Neocon. Čo je Neocon?

Neocon je jedna z top výstav komerčného dizajnu určujúca trendy v tejto oblasti. Koná sa v Chicagu, ktoré je už samé o sebe veľmi známe svojou architektúrou a dizajnovými spotmi.

 

 Longo tento rok získalo Zlatú cenu  „The Best of NeoCon” v „Lounge Furniture Collections.“

Kancelárska zostava Longo od Actiu

Kancelárska zostava Longo od Actiu

Kancelárska zostava Longo od Actiu

 Actiu na Neocon pozvalo ich spolupracovníka Juana Carlosa Baumgartnera, ktorý zariaďoval gigantov ako Red Bull, Benetton, Calvin Klein, Erikson, Google, Microsoft, L’Oréal, Nestlé a Nokia. Presadzuje teóriu ktorú vyvíja na Harvarde o tom, ako zvyšuje pracovisko ľudské šťastie.

Chicago Marriott Downtown Magnificent Mile Hotel bol pekným showroomom pre výrobky Actiu. Presvedčte sa sami. 

 

Výstava Actiu - Neocon - Spaceplan

Výstava Actiu - Neocon - Spaceplan

Výstava Actiu - Neocon - Spaceplan 5

Výstava Actiu - Neocon - Spaceplan

Výstava Actiu - Neocon - Spaceplan 6

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.