menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

TNK Flex od Actiu získala German Design Award 2018

Pracovná stolička TNK Flex získala jednu z najprestížnejších ocenení v dizajnovom svete, German Design Award, ktorá uznáva pridanú hodnotu tejto výkonnej technologickej stoličky.

2. 4. 2018

Porota zložená z renomovaných dizajnérov, architektov, akademických pracovníkov a podnikateľov s prepojením na dizajnový svet zaradila tento produkt od ateliéru Alegre Design, ktorú vyrába Actiu na základe kritérií vrátane technickej a dizajnovej kvality, úrovne inovácie, estetiky, funkčnosti, jednoduchosti použitia , trvanlivosť, trvanlivosť a výrobné techniky.

German Design Award, ktorá je benchmarkom v sektore kancelárskeho nábytku, je osobitnou cťou, keďže Nemecká rada pre dizajn si vyberá výrobky na hodnotenie a následné ocenenie po nestrannej odbornej analýze.

 

TNK Flex je vysoko výkonná stolička s orientáciou a technológiou, ktorá intuitívne predpokladá potreby používateľa, prispôsobuje sa morfológii a pohybom tela a prispôsobuje operadlo a sedadlo, ako keby to bola druhá koža. Spája výkon, kvalitu, ergonómiu a dizajn.

 

"V spoločnosti neustálej zmeny, v ktorej sa musia robiť úpravy v rekordnom čase, sa ergonomický nábytok stal stále dôležitejším nástrojom v modernom pracovnom prostredí. Dnešný kancelársky nábytok je pracovným nástrojom, ktorý by mal uľahčiť dobré ergonomické návyky. Nábytok, ktorý dopĺňa skôr než znižuje, nábytok, ktorý má pozitívny vplyv na zdravie," vysvetľuje Marcelo Alegre, návrhár TNK Flex.

 

TNK Flex vyniká integráciou mechanických technológií nábytku. Spĺňa ciele, pre ktoré bola navrhnutá, a uľahčuje život ľudí. Kontaktná oblasť používateľa je vybavená vzduchovými komorami v sedacej pene, čo je inovácia aplikovaná na kancelárske stoličky, ktorá podporuje kompresiu a dekompresiu, umožňujúca sedadlu absorbovať a prispôsobiť svoj tvar špecifickým potrebám užívateľa, vytvárať pocit rovnováhy a pohodlie.

 

 

"Design je viac než len vytvorenie štýlu produktov. Pre nás dizajn znamená poskytnúť koncept, definovať nové využitie a vytvárať skúsenosti, ktoré prispievajú k blahobytu užívateľa. Účelom už nie je výrobok sám osebe, ale skúsenosť, ktorú má užívateľ pri používaní tohto výrobku,“ vysvetľuje Marcelo Alegre. 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.