menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Tri nominácie pre produkty Gan rugs na BoY Awards

Tento rok sa s rozdávaním cien za dizajn ešte nekončí! Španielsky Gan rugs opäť boduje na medzinárodných podujatiach a ak to vyjde, môže si domov odniesť tri prestížne ocenenia.

11. 11. 2016

 

Interior Design Best of Year Awards vzdáva poctu najvýznamnejším výtvorom v tomto priemyselnom odvetví a oceňuje prácu architektov, výrobcov a návrhárov po celom svete. V tohtoročnom 11. ročníku je GAN hrdým finalistom s troma produktami patriacimi do troch rôznych kategórií: Waan za Podlahoviny: Koberce; Grape za Sedenie: Rezidenčná kategória / sedačka; a MIX & MATCH pre Doplnky.

S kolekciou kobercov Waan od Dienke Dekkera, je GAN nominovaný v rámci kategórie, kde je najlepšie známy.  Koberce a podložky Wann sú vyrábané na ručnom tkáčskom stave pomocou dvoch rôznych farebných nití vzájomne zatočených s prekvapivým výsledkom grafickej mriežky, ktorá je hypnotická a vizuálne fascinujúca.

Grapy, vytvorený Kensaku Oshiro, je pre GAN skokom do novej kategórie výrobkov. Toto kreslo bolo inšpirované starými jutovými vrecami a skladá sa z troch samostatných dielov spojenými dohromady tak, aby zaistili ergonomické a moderne vyzerajúce sedenie. Všetky diely sú pokryté textíliou a to buď z bavlny alebo zamatu a pripojil sa spolu so zosilnenými švami, ktoré spájajú celú zostavu.

V rámci MIX&MATCH, umelkyňa Flavia del Pra úplne deinterpretovala koncept tradičného podnosu. Jej kolekcia dekoratívnej keramiky orámovaná hliníkom pokrytým meďou, môže byť použitá ako podnos, podstavec, alebo servírovacia podložka. Z deviatich rôznych modelov z ktorých sa dá vybrať , je myšlienkou za MIX & MATCH to, ako ste pravdepodobne uhádli, aby užívateľ kombinoval rôzne dizajny a vytvoril si vlastnú konfiguráciu.

Best of Year Bulb Award je každoročne udeľovaná Severoamerickou publikáciou Interior Design Magazine ako spôsob, ktorý vyzdvihuje najväčšie úspechy v oblasti dizajnu. Víťazi 11. ročníka budú vyhlásený naživo 1. decembra na slávnostnom ceremoniáli v New Yorku.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.