menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Dizajnová hviezda z Chorvátska, Prostoria, aj v našom portfóliu
Hľadáte naozaj ekologické akustické panely? Volajú sa BAUX
Prineste nový dizajn do vašich priestorov vďaka True designu
Všetky články

Tri nominácie pre produkty Gan rugs na BoY Awards

Tento rok sa s rozdávaním cien za dizajn ešte nekončí! Španielsky Gan rugs opäť boduje na medzinárodných podujatiach a ak to vyjde, môže si domov odniesť tri prestížne ocenenia.

11. 11. 2016

 

Interior Design Best of Year Awards vzdáva poctu najvýznamnejším výtvorom v tomto priemyselnom odvetví a oceňuje prácu architektov, výrobcov a návrhárov po celom svete. V tohtoročnom 11. ročníku je GAN hrdým finalistom s troma produktami patriacimi do troch rôznych kategórií: Waan za Podlahoviny: Koberce; Grape za Sedenie: Rezidenčná kategória / sedačka; a MIX & MATCH pre Doplnky.

S kolekciou kobercov Waan od Dienke Dekkera, je GAN nominovaný v rámci kategórie, kde je najlepšie známy.  Koberce a podložky Wann sú vyrábané na ručnom tkáčskom stave pomocou dvoch rôznych farebných nití vzájomne zatočených s prekvapivým výsledkom grafickej mriežky, ktorá je hypnotická a vizuálne fascinujúca.

Grapy, vytvorený Kensaku Oshiro, je pre GAN skokom do novej kategórie výrobkov. Toto kreslo bolo inšpirované starými jutovými vrecami a skladá sa z troch samostatných dielov spojenými dohromady tak, aby zaistili ergonomické a moderne vyzerajúce sedenie. Všetky diely sú pokryté textíliou a to buď z bavlny alebo zamatu a pripojil sa spolu so zosilnenými švami, ktoré spájajú celú zostavu.

V rámci MIX&MATCH, umelkyňa Flavia del Pra úplne deinterpretovala koncept tradičného podnosu. Jej kolekcia dekoratívnej keramiky orámovaná hliníkom pokrytým meďou, môže byť použitá ako podnos, podstavec, alebo servírovacia podložka. Z deviatich rôznych modelov z ktorých sa dá vybrať , je myšlienkou za MIX & MATCH to, ako ste pravdepodobne uhádli, aby užívateľ kombinoval rôzne dizajny a vytvoril si vlastnú konfiguráciu.

Best of Year Bulb Award je každoročne udeľovaná Severoamerickou publikáciou Interior Design Magazine ako spôsob, ktorý vyzdvihuje najväčšie úspechy v oblasti dizajnu. Víťazi 11. ročníka budú vyhlásený naživo 1. decembra na slávnostnom ceremoniáli v New Yorku.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.