menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

True design pre La Scalu

Čo poteší viac, ako keď pracujete pre legendu? Pozrite si poctu, ktorá sa dostáva nášmu dodávateľovi!

4. 4. 2016

 

Talianska spoločnosť True Design, si krok za krokom buduje svoje postavenie a meno.  Kvalitu potvrdzuje zákazka pre slávnu La Scalu.  La Scala funguje od 18.storočia a má za sebou minulosť v ktorej sa písali dejiny umenia. Gioachino Rossini, Vincenzo Bellini , Giuseppe Verdi, Arturo Toscanini a mnohí ďalší písali históriu divadla. Pre dodávateľa nemôže byť väčšia pocta, keď pracujete pre tých, ktorých meno pozná celý svet a nielen pár rokov. Vážnosť True Designu si všimol aj taký klient, ako práve slávne divadlo v Miláne. Kvalita ich výrobkov je veľmi vysoká a preto si divadlo vyžiadalo práve ich služby.

Pre La Scalu True design vyhotovil 600 atypových stoličiek, 1500 stoliček z lóži bď úplne upravili, alebo zrenovovali. Renovovali tiež hlavnú oponu, zariadili štane, škúšobne, bar. Zákazka bola úspešná a nám neostáva nič iné ako sa tešiť z ďalšieho úspechu nášho dodávateľa. 

 

 

Sedadlo v La Scale pred rekonštrukciou

 

Sedadlo po rekonštrukcii

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.