menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

True design robí skutočný dizajn: Stôl Wing

Nový stôl Wing, ktorý je špeciálne navrhnutý do kolaboračný zón, coworkingov a zdieľaných pracovísk je hitom u zákazníkov, ale aj porotcov.

5. 9. 2017

 

Stôl Wing, ktorý navrhli Parisotto+Formenton pre True design dostal čestné uznanie na The Plan Award v kategórii Priemyselný dizajn.

The Plan Awards vytvoril The Plan a jej cieľom je podporovať znalosti a zlepšovať kvalitu práce dizajnérov, profesorov a študentov v architektúre, dizajne a plánovaní miest, čím podporuje debatu o aktuálnom dizajne a plánovaných témach.

True dizajn robí skutočný dizajn

Stôl Wing je jedným z highlightov všetkých kolekcií True designu. True dizajn je taliansky výrobca nábytku, ktorý produkuje také prvky, ktoré vždy spĺňajú tri kritéria. Ako číslo jedna je odlišnosť, pretože kolekcie True dizajnu sú všetko, len nie ďalším z mnohých noviniek na trhu.

Druhá je použiteľnosť, ktorá zaisťuje to, že nábytok nielen dobre vyzerá, aleaj funkcie a vlastnosti, ktoré z neho robia aktívnu súčasť prostredia.

Tretí je komfort, najmä ak ide o kreslá, stoličky a sedačky. Stretávame sa s tým, že sedačky, či kreslá sú pekné, ale nie sú pohodlné.  To neplatí pre produkty True dizajnu.

 

Viac ako stôl

Stôl Wing je vďaka oblým hranám,  detailom a jeho masívnosti určite dominantou kancelárií. Je špeciálne navrhnutý pre coworkingové pracoviská a kancelárie, kolaboračné zóny a zdieľané pracoviská.

Stôl môže byť stôl, ale Wing od True design, nepratrí do tejto kategórie. Viac kolekcií od True design nájdete tu.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.