menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Túžite po štýlovom sedacom vaku? Ponuka na trhu je široká

Štýlové a kvalitné sedacie vaky ponúka viac ako jedna značka. Vyznačujú sa nielen moderným a nadčasovým dizajnom, ale aj pohodlnosťou. Zistite, aké sú trendy v oblasti.

19. 5. 2019

Do kolekcie našich sedacích vakov, určených pre relax zóny, či kaviarne sa zamilujete nielen pre ich kvalitu, ale aj originálny dizajn. Zistite, prečo by ste im mali dať šancu. Hoci je na slovenskom trhu známa a populárna najmä jedna značka sedacích vakov, možno vás prekvapí, že nie je jediná. Existujú totiž aj iné riešenia. Preto predtým, než sa rozhodnete pre kúpu sedacích vakov do kancelárskych alebo rezidenčných priestorov, prezrite si našu ponuku. V našej bohatej ponuke nájdete 60 výrobcov nábytku. Jej súčasťou je aj rozmanitý sedací nábytok, medzi ktorý patria aj populárne sedacie vaky. Líšia sa od seba najmä dizajnom. Vybrať si môžete zo širokej ponuky odolného čalúnenia

GAN Rugs spaces

Španielsky Gan, sa ako dcérska firma Gandia Blasco zameriava výhradne na výrobu kobercov a dizajnového loungového sedenia, ktoré inde nenájdete. Originálnym ho robí najmä charakteristický španielsky dizajn – abstraktné vzory, svieže farby a odvaha experimentovať. Jeho kolekcie obsahujú kombinácie koberca, sedacích vakov a taburetov do interiéru. Hodia sa doslova všade – do moderných čakacích priestorov, elegantného lounge či retro lobby. 

Softline

Softline je dánsky výrobca moderného sedacieho nábytku a stolíkov. V jeho širokej kolekcii s charakteristickým škandinávskym rukopisom nechýbajú ani sedacie vaky. Magnum, Esprit, alebo Sitt sa skvele vynímajú v relax a chill out zónach, kde prevláda dizajnová hravosť a pohoda.

Arflex – Boroboro relax, Butterfly

Hľadáte špičkový dizajn? Ideálnym riešením je taliansky líder dizajnu Arflex. Originálne a podmanivé sú všetky jeho kolekcie. Súčasťou sú aj sedacie vaky Boroboro relax a Butterfly. Vďaka nadčasovým tvarom ich môžete používať desiatky rokov bez toho, aby ste sa museli obávať, či sú ešte stále „in“.

Loook – Giant donut

Ak chceme vystihnúť fínsky LOOOK, musíme zdôrazniť veľkú dávku fantázie, dizajnového inovátorstva a odvahy robiť veci inak. Loook Industries je firma dvoch mladých fínskych dizajnérov, ktorí začali tvoriť počas štúdia na univerzite. Preformovali sa do kreatívneho dua, ktoré dnes vedie úspešnú spoločnosť. Jedným z najväčších bestsellerov z jeho pestrého portfólia je sedací vak Giant donut. Ak ste ešte nesedeli v donute, Loook má v ponuke jeden veľký, ktorý je skvelým doplnkom pre veselé relax a chill out zóny.

Pedrali - Island

Hoci nejde o typický sedací vak, Island od Pedrali je ideálnou kombináciou pohodlného kresla a sedacieho vaku. Je skvelým riešením pre moderné relax zóny a čakacie priestory. V prípade, že vás naša ponuka sedacích vakov zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Spoločne nájdeme ideálne riešenie.
Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.