menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Umenie v masovej výrobe nájdete v nových akustických paneloch

Talianska spoločnosť Caimi Brevetti, expert v oblasti akustických panelov, v spolupráci s talianskou ikonou Gillom Dorflesom vytvorila kolekciu umeleckých akustickýh panelov.

17. 10. 2017

Talianska spoločnosť Caimi Brevetti,pred niekoľkými rokmi začala s výrobou akustických panelov nazývaných Snowsound v rôznych tvaroch, veľkostiach a vynikajúcou versatilitou.

Akustika je dnes jedným zo základov vybavenia kancelárií. Keď sa dostali panely Snowsound "von", ihneď zaujali na európskych výstavách dodávateľov, ktorí čakali na elegantné a dobre použiteľné akustické panely v rozumnej cene

Po niekoľkých rokoch sa kolekcie Snowsoundu rozrastajú. Zahŕňajú nielen panely rôznych tvarov, ale tiež nové akustické stojany a závesy, vyrobené zo špeciálneho vlákna, ktoré eliminuje baktérie a sú ohňovzdorné. 

 

Umenie ako súčasť tvorby Caimi Brevetii v ešte väčšej porcii

Novinkou v kolekcii Snowsound je Snowsound Art. Caimi oslovilo taliansku ikonu Gilla Dorflesa, ktorý tento rok oslávil neuveriteľných 107 rokov! 

Okrem toho, že patrí medzi najväčších odborníkov na umenie vôbec, taktiež tvorí. Jeho práce sú miestom fantázie, sú symbolické, metaforické s mýtickými prvkami.

 

Tvorba Gilla Dorflesa sa dostala na akustické panely a tak slúžia ako „plátno“ pre abstraktné tvary a obrazy rôznych farieb a tvarov.

Pozrite si v kocke najnovšiu kolekciu, ktorá prenáša jazyk umenia do kancelárií, verejných priestorov, či rezidencií v paneloch Snowsound Art od Caimi Brevetti

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.