menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Uncommon – skutočne nezvyčajný coworking

Cieľom tohto coworkingu je ponúknuť niečo nové - pracovisko kde je každý detail navrhnutý tak, aby zlepšil produktivitu a zároveň podporil spokojnosť. Ale ako to funguje?

9. 4. 2018

Uncommon je coworking v Londýne, ktorý ponúka svojim členom unikátny kreatívny a flexibilný pracovný priestor a reaguje na najdetailnejšie potreby, ktoré pri práci majú.

Cieľom tohto coworkingu je ponúknuť niečo nové - pracovné priestory, v ktorých je každý detail navrhnutý tak, aby zlepšil produktivitu a zároveň podporil spokojnosť. Ale ako to funguje?

Uncomon je inteligentne rozdelený, aby ponúkol najlepšie možné pracovisko pre rôzne typy potrieb. Nájdete tu „quiet spaces“(tiché miesta), ktoré podporujú focus a všetko od nábytku po hudbu bolo vybrané tak, aby vytvorilo členom najlepšie podmienky pre úspešný deň.

 

V každej miestnosti nájdete špeciálne interiérové vône, prispôsobené hudobné playlisty a množstvo zelene a rastlín, ktoré zlepšujú a čistia vzduch. Uncommon využíva technológiu sense expers, ktorá vyberá hudbu podľa aktuálnej nálady ľudí na pracoviskách s ambientnými tónmi v tichých zónach a motivačnú hudbu v kreatívnych spotoch.

Nesmie chýbať špičkový ergonomický nábytok, medzi ktorým nájdem aj značku True design, ktorá je našim obľúbeným talianskym partnerom a takmer každý projekt má niekoľko kusov jeho nábytku.

 Výsledkom je personalizovaná služby, kde je dizajn a pracovný étos zabezpečený jednotlivcovi, start-upu, scale-up, ale dobre známu značku. 

 

V tomto priestore nájdeme dva kusy od talianskeho True designu, čo je autentická značka s modernými, sofistikovanými produktmi pre lounge, kancelárie, reštaurácie a kaviarne a lobby.

 

V žiadnom slušnom coworkingu nesmie chýbať veľký kolaboračný stôl a tu bol vybraný Wing od True designu, masívny pracovný alebo rokovací stôl, ktorý je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený a minulý rok získal ocenenie Archiproduct Design Award 2017.

 

Druhý produkt vybral pre tento špeciálny dizajnový coworking je kreslo Not, ktoré je vyrobené pre rušné, alebo chilloutové miesta s modernými akcentmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.