menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

V cukrárni si dnes vychutnávame nielen koláče, ale aj dizajn

Na internete nájdeme tisíce receptov ako pripraviť tie najskvostnejšie dezerty od výmyslu sveta. To čo nás ale láka do cukrárne okrem sladkého pokušenia je však dizajn a atmosféra miesta.

27. 6. 2017

 Ak by sme sa snažili nájsť niekoľko dôvodov, prečo platíme za jeden kúsok koláča sumu, ktorá sa na niektorých miestach blíži k cene lacnejšej torty, tak by sme mohli menovať dlhší zoznam.

To čo nás ako tvora spoločenského láka platiť navyše je atmosféra a dizajn miesta. Milujeme čas strávený diskusiou s blízkymi osobami, o to viac keď je na mieste vynikajúce jedlo a pitie a ešte viac, keď je miesto oku lahodiace. Výsledok je potom 10/10.

  

Rovnakú zmes nájdeme aj v rumunskej cukrárni Beldi. Architekti ju obliekli do newschoolového looku a spravili z nej trendy spot. Zrušili tak mýtus, že do cukrárne chodia hlavne babičky na kus reči a rodinky, ktoré oslavujú narodeniny potomkov. 

 

Stáva sa, že máte jeden z tých horších dní a výborným liekom na podráždený nervový systém je poriadky sugar-kick, ktorý vás vráti do prevádzkovej teploty.

Coffe talks, milk shake a koláčik k práci, či romantické rande pri zmrzline si pokojne môžete dať v tejto cukrárni a nebudete vyzerať ako stará škola. 

 

 Kreslá Myra z talianskeho Metalmobilu, ktoré nájdete aj v našom portfóliu, stihli pozbierať niekoľko ocenení a tešia sa veľkej zákazníckej popularite. Retro, ale zároveň súčasný dizajn, nadčasové línie, voliteľné veľkosti a dizajn podnoží sa postarali, aby o Myru bol taký obrovský záujem. 

 

 Klasika od Metalmobilu sedačka Kyk, ktorá je dokonalým sedením pre kaviarne, verejné a čakacie zóny.  

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.