menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

V hlavných úlohách: TNK Flex

Potrebujete viac ako len stoličku? TNK Flex je ušitá práve pre Vás! Čo v sebe skrýva nová 3D stolička od Actiu?

11. 6. 2016

 

Actiu, jeden z našich hlavných nábytkových partnerov, už dlhodobo predstavuje svoje produkty vo vtipných, nápaditých, iskrivých videách. Ani tento krát sme dlho nemuseli čakať na ďalšie –  v ňom je hlavným hrdinom najnovšia pracovná stolička TNK Flex.

TNK Flex je vyvinutejšia verzia oceňovanej TNK 500, ktorá má parametre 3D stoličky. Čo to znamená? Dnešný pohľad na prácu je celkom iný, pretože sa zmenil jej spôsob. Vkladáme do práce veľa a je prirodzené, že s tým rastú nároky na vyšší komfort a technológie. Dnes dokonca slovo flexibilita, či pružnosť akoby patrilo k výbave zamestnanca, ale aj moderného človeka.

Práve preto ACTIU vyvinulo stoličku, ktorá reaguje flexibilne na záklony a nakláňanie do bokov. TNK Flex intuitívne plní nároky používateľa a prispôsobuje sa forme a pohybu ľudského tela. Kvôli tomu sa môžeme lepšie usadiť, či pohodlnejšie hýbať. Ďalšou výhodou stoličky je možnosť nastavenia výšky operadla, čo zanecháva za sebou výber modelu buď vysokého, alebo stredného operadla – jednoducho si potrebnú výšku nastavíme, ako chceme.

TNK Flex od Actiu je kombinácia sviežeho, súčasného dizajnu a flexibilných technických parametrov. 3D parametre sú len zlomkom z toho, čo ponúka stolička vo svojej vyspelej technologickej výbave. Aby ste sa o tom presvedčili, stačí ak si prídete stoličku vyskúšať do nášho showroomu a zhodnotiť jej nové funkcie. Pozriete si nové video Actiu, ktoré vystihuje TNK Flex – stolička so sviežim dizajnom a flexibilnými technickými vlastnosťami.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.