menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Viac, či menej sedenia v zasadačke? Pre Logon žiadny problém

Ak potrebujete zmeniť rozdelenie vašej zasadačky a tiež získať viac miesta pri stole doslova flexibilný stôl Logon od Wilkhahnu je pre Vás najlepším riešením.

13. 5. 2016

Rokovací stôl Logon od Wilkhahnu sa vyrába v rôznych sofistikovaných konfiguráciách (podkova, obdĺžnik, otvorený alebo uzavretý) v závislosti na tom, či sa chcete robiť tímové stretnutia, semináre či tlačové konferencie. K dispozícii je tiež rôzne druhy nôh – spájacie, kruhové, T-čkové nohy, tiež na kolieskach iba jedna noha stola. Ako individuálne tabuľky, Logon je tiež k dispozícii s kolieskami vždy so zreteľným elegantným profilom.

Snáď najzaujímavejšie je možnosť konfigurácie stola s nožnicovým systémom, ktorý pripomína klepeto. Ten umožňuje zmeniť podobu stola a tiež upraviť počet miest na sedenie pri stole stole. Túto sofistikovanú možnosť si pozrite na zaujímavom videu od špičkového Wilkhahnu.

 

Ak sa očakáva od osôb s rozhodovacou právomocou vysoká mieru zodpovednosti, zasadačka by mala byť zariadené a vybavená, aby podporovala procesy zamerané na dohody a rozhodnutia optimálnym spôsobom. Napríklad účelom stola so zaoblenými dlhými hranami sa podporuje interakcia a komunikácia. Po stranách to tiež umožňuje tesnejšie sa zoskupiť a taktiež sú poskytnuté najrôznejšie formy zabudovanej elektrifikácie a digitálneho prenosu informácii.

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.