menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Zariaďovanie víťaza Office roka 2021: Effectivity
Nový nábytok do kancelárie prináša Forma 5
Ako spoznáte dobré interiérové štúdio?
Všetky články

Video: Ako Spaceplan otváral showroom

Ak ste ešte nezachytili, na jeseň sme odprezentovali náš showroom a oslávili tak spojenie nápadov a práce ľudí, ktorí nám roky pomáhajú starať sa o zákazníkov.

22. 12. 2016

Otvorenie showroomu túto jeseň nebola oslava osobného úspechu firmy, ale oslavu práce a schopností nášho tímu, spolupracovníkov a partnerov, ktorí sa s nami starajú o zákazníkov.

Showroom vznikol po hlbokej rekonštrukcii a obnove pôvodných priestorov starých tlačiarní, ktoré sa nenápadne ukrývajú v zrenovovanej budove z 30-rokov na Cintorínskej 9 oproti novootvorenej nemocnici Sv.Michala.

Pozvanie prijali aj zástupcovia našich hlavných partnerov – Vincente Bergebal, zakladateľ a generálny riaditeľ a obchodná manažérka Aleksandra Chmiel, španielskeho lídra  v oblasti kancelárskych systémov a nábytku Actiu a Claudia Huge, manažérka obchodu a licensingu nemeckého vizionára, inovátora a stálice, Wilkhahnu.

Tí v rámci oficiálnej časti okrem generálneho riaditeľa Spaceplanu, odprezentovali spojenie našich firiem a ďalšia časť večera sa už niesla v znamení španielskej hudby, pohostenia, súťaží a vynikajúcej zábavy trvajúcej do skorých ranných hodín.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?