menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
Všetky články

Video: Ako Spaceplan otváral showroom

Ak ste ešte nezachytili, na jeseň sme odprezentovali náš showroom a oslávili tak spojenie nápadov a práce ľudí, ktorí nám roky pomáhajú starať sa o zákazníkov.

22. 12. 2016

Otvorenie showroomu túto jeseň nebola oslava osobného úspechu firmy, ale oslavu práce a schopností nášho tímu, spolupracovníkov a partnerov, ktorí sa s nami starajú o zákazníkov.

Showroom vznikol po hlbokej rekonštrukcii a obnove pôvodných priestorov starých tlačiarní, ktoré sa nenápadne ukrývajú v zrenovovanej budove z 30-rokov na Cintorínskej 9 oproti novootvorenej nemocnici Sv.Michala.

Pozvanie prijali aj zástupcovia našich hlavných partnerov – Vincente Bergebal, zakladateľ a generálny riaditeľ a obchodná manažérka Aleksandra Chmiel, španielskeho lídra  v oblasti kancelárskych systémov a nábytku Actiu a Claudia Huge, manažérka obchodu a licensingu nemeckého vizionára, inovátora a stálice, Wilkhahnu.

Tí v rámci oficiálnej časti okrem generálneho riaditeľa Spaceplanu, odprezentovali spojenie našich firiem a ďalšia časť večera sa už niesla v znamení španielskej hudby, pohostenia, súťaží a vynikajúcej zábavy trvajúcej do skorých ranných hodín.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.