menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Víťazi Iconic awards od Wilkhahnu

Nie je to prvýkrát, čo Wilkhahn triumfoval na Iconic Awards. Počas posledných rokov produkty Wilkhahnu opakovane zaznamenal úspech a tento rok nebol výnimkou.

31. 1. 2018

Dve novinky z radu produktov nemeckej špičky Wilkhahn získali ocenenie na tohtoročných Iconic awards 2018. MAx je víťazom v kategórii Inovatívny interiér súťaže a stohovateľná stolička Aula získala ocenenie Best of Best.

 

Stohovateľná stolička Aula získala v rámci súťaže Iconic Awards 2018 špičkovú cenu Best of Best

Práve efektívne využitie myšlienky flexibility komunikácie a spôsobu prác, ktorá sa premietla do dizajnu stoličky Aula a stola mAx, zapôsobili na porotu, ktorá sa zišla 14. novembra 2017. Súčasťou poroty boli medzinárodní odborníci v oblasti dizajnu, ako spoluzakladateľ Established and Sons, Sebastian Wrong, dizajnérska dvojica Scholten & Baijings, novinárka Barbara Friedrich, alebo Andrej Kupetz, riaditeľ Nemeckej rady pre dizajn.

mAx bol víťazom Iconic Awards 2018

Stôl mAx je zaujímavý svojou jednoduchosťou ovládania a vynikajúcim dizajnom. Tvarovaná hliníková podnož v tvare T je možné jednoducho sklopiť a zložiť.  

 Celoplastová viacúčelová stolička Aula od Wolfganga C.R. Mezgera je veľmi pohodlná a praktická zároveň. Odlišuje sa svojim nezvyčajne presným, až sochárskym tvarom a dá sa ľahko stohovať bez toho, aby sa poškodilo čalúnenie, či rám. 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.