menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Víťazi Iconic awards od Wilkhahnu

Nie je to prvýkrát, čo Wilkhahn triumfoval na Iconic Awards. Počas posledných rokov produkty Wilkhahnu opakovane zaznamenal úspech a tento rok nebol výnimkou.

31. 1. 2018

Dve novinky z radu produktov nemeckej špičky Wilkhahn získali ocenenie na tohtoročných Iconic awards 2018. MAx je víťazom v kategórii Inovatívny interiér súťaže a stohovateľná stolička Aula získala ocenenie Best of Best.

 

Stohovateľná stolička Aula získala v rámci súťaže Iconic Awards 2018 špičkovú cenu Best of Best

Práve efektívne využitie myšlienky flexibility komunikácie a spôsobu prác, ktorá sa premietla do dizajnu stoličky Aula a stola mAx, zapôsobili na porotu, ktorá sa zišla 14. novembra 2017. Súčasťou poroty boli medzinárodní odborníci v oblasti dizajnu, ako spoluzakladateľ Established and Sons, Sebastian Wrong, dizajnérska dvojica Scholten & Baijings, novinárka Barbara Friedrich, alebo Andrej Kupetz, riaditeľ Nemeckej rady pre dizajn.

mAx bol víťazom Iconic Awards 2018

Stôl mAx je zaujímavý svojou jednoduchosťou ovládania a vynikajúcim dizajnom. Tvarovaná hliníková podnož v tvare T je možné jednoducho sklopiť a zložiť.  

 Celoplastová viacúčelová stolička Aula od Wolfganga C.R. Mezgera je veľmi pohodlná a praktická zároveň. Odlišuje sa svojim nezvyčajne presným, až sochárskym tvarom a dá sa ľahko stohovať bez toho, aby sa poškodilo čalúnenie, či rám. 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.