menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
OmniRoom od Mute: revolučný systém "miestnosť v miestnosti"
Všetky články

Výškovo nastaviteľný stôl Mobility je odpoveďou na dynamické pracovisko

Mobility je výškovo nastaviteľná rada stolov od Actiu. Trend zmeny výšky svojho pracoviska sa rozširuje a Actiu reaguje aj samostatnou radou so špeciálnymi vymoženosťami.

15. 10. 2015

V súčastnosti sa tvorí v dynamických firmách väčšia požiadavka na pracoviská, kde je možné robiť malé mítingy aj pri bežných pracoviskách. Stôl a jeho dizajn musí na tento trend reagovať. Rýchly míting je vhodné urobiť postojačky. Zmena výšky sedenia je výhodou v ďalších dvoch aspektoch - fyzickom a psychologickom. Pokiaľ má človek ostať zdravý, musí sa hýbať. Väčšina ľudí v kanceláriách dnes takmer celý deň presedí, čo má mnohé negatívne účinky na telo. Zmena výšky sedenia, vstávanie a pohyb pomáha telu plniť správne jeho funkcie. Druhým aspektom je psychologický faktor - státie núti človeka byť dynamickejší, prejsť potrebné veci rýchlejšie a prejsť k ďalším úlohám.

Už tradične zábavne videá Actiu, nevynechali ani tento stôl a okrem detailov produktu prinášajú aj úsmevne momenty z firemného prostredia.

Mobility, stolový program ponúka rôzne pracovné stoly s nastavením výšky, ktoré ponúkajú široké možnosti pre vytvorenie požadovaného pracoviska. Program sa skladá z kombinácie rôznych riešení v nastavení výšky pre samostatné a zdieľané pracoviská, ktoré majú pokrývať nároky používateľa.

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.