menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Výškovo nastaviteľný stôl Mobility je odpoveďou na dynamické pracovisko

Mobility je výškovo nastaviteľná rada stolov od Actiu. Trend zmeny výšky svojho pracoviska sa rozširuje a Actiu reaguje aj samostatnou radou so špeciálnymi vymoženosťami.

15. 10. 2015

V súčastnosti sa tvorí v dynamických firmách väčšia požiadavka na pracoviská, kde je možné robiť malé mítingy aj pri bežných pracoviskách. Stôl a jeho dizajn musí na tento trend reagovať. Rýchly míting je vhodné urobiť postojačky. Zmena výšky sedenia je výhodou v ďalších dvoch aspektoch - fyzickom a psychologickom. Pokiaľ má človek ostať zdravý, musí sa hýbať. Väčšina ľudí v kanceláriách dnes takmer celý deň presedí, čo má mnohé negatívne účinky na telo. Zmena výšky sedenia, vstávanie a pohyb pomáha telu plniť správne jeho funkcie. Druhým aspektom je psychologický faktor - státie núti človeka byť dynamickejší, prejsť potrebné veci rýchlejšie a prejsť k ďalším úlohám.

Už tradične zábavne videá Actiu, nevynechali ani tento stôl a okrem detailov produktu prinášajú aj úsmevne momenty z firemného prostredia.

Mobility, stolový program ponúka rôzne pracovné stoly s nastavením výšky, ktoré ponúkajú široké možnosti pre vytvorenie požadovaného pracoviska. Program sa skladá z kombinácie rôznych riešení v nastavení výšky pre samostatné a zdieľané pracoviská, ktoré majú pokrývať nároky používateľa.

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.