menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
OmniRoom od Mute: revolučný systém "miestnosť v miestnosti"
Všetky články

Zariaďovanie kancelárii v Blumentáli pre Adastru

Novopostavený projekt Blumentál, postupne zapĺňajú firmy, ktoré hľadajú vysoký štandard. Jednou z nich je aj Adastra, medzinárodná konzultačná spoločnosť.

8. 1. 2018

Adastra je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa venuje informatickému manažmentu, čo v ich prípade zahŕňa najmä data warehousing, business intelligence vrátane mobile bi, master data management a enterprise application integration.

Core business a dizajn manuál Adastry od začiatku určoval, ako budú priestory vyzerať. Preto bol zvolený sofistikovanejší industriálny štýl, ktorý sa architektonicky dosiahol použitím tehlového obkladu a odokrytými stropmi v čiernej farbe.

Architektúru a dizajn mal pod palcom ateliér a Ardeline Spaceplan zariadil podľa výberu kancelárie nábytkom.

Priestor je delený najmä sklenenými priečkami do niekoľkých častí, no v potrebných a nevyhnutných prípadoch sa použil a sadrokartón. Celkovo tak priestor ostal jednoducho priechodný a vzdušný.

Open space a miesto pre meeting oddeľujú steny z rastlín, ktoré sú nielen funkčné, ale estetické.  V rámci celého priestoru bola použité biela, červená a čierna, ktorú ešte oživili vysoké stoličky Myra od Metalmobilu.

 

Ak vás zaujíma ako vyzerajú priestory Adastry, pozrite si video s fotoreportom z projektu. 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.